Adana Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Adana ilinde yapılan anket sonuçlarına baktığımız dört vatandaşımızdan birisi işsizlik sorunu çekmektedir. Bu anket sonuçlarını değerlendiren Adana Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı hizmetlerin yanı sıra, vatandaşlarımıza sağladığı istihdam seçenekleriyle de göz önüne çıkmaktadır.

Adana Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Adana Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Adana ilinde yapılan anket sonuçlarına baktığımız dört vatandaşımızdan birisi işsizlik sorunu çekmektedir. Bu anket sonuçlarını değerlendiren Adana Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı hizmetlerin yanı sıra, vatandaşlarımıza sağladığı istihdam seçenekleriyle de göz önüne çıkmaktadır. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde, zaman zaman yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı puanlarına göre alımlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra da Adana Büyükşehir Belediyesi, zaman zaman sözleşmeli personel alımlarına gitmektedir.

Adana Büyükşehir Belediyesi, yapacağı işçi ve personel alımlarını resmi internet sitesi üzerinden güncel bir şekilde yayınlamaktadır. Belediye’ nin yapacağı personel alımlarının net sayısını ya da zamanını kestirmek mümkün değildir. Çünkü Adana Büyükşehir Belediyesi, gerek ülkemiz gerekse Adana halkı için, her geçen gün farklı bir projeyle gün yüzüne çıkmaktadır. Bu projelerde görev alacak geçici ya da kadrolu personelleri ise, resmi internet sitesinden yayınladıkları ilanlarla yapmaktadırlar. Adana Büyükşehir Belediyesi’ nin açıklamalarına bakacak olursak yapılan ve yapılacak olan personel alımlarının büyük bir çoğunluğu ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme ve Yerleştirme Sınavı sonucuna göre ve mülakatlar doğrultusunda yapılmaktadır. Bu sınavdan elde ettiğiniz sonuç ile açık pozisyonlara başvurmanız durumunda mülakatlara çağrılır ve bununla beraber mülakatları geçerseniz, Adana Büyükşehir Belediyesi’ nin sağlamış olduğu istihdam seçeneklerinden de faydalanmış olursunuz. Adana Büyükşehir Belediyesi, hangi pozisyonda olursa olsun, ihtiyaçları olarak gördüğü her alanda ve sayıda kişi için yeni iş ilanlarını açmış ve açmaya da devam edecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE