2 Banka Lise Mezunu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Şoför Alıyor

İki banka lise mezunu çağrı merkezi temsilcisi ve şoför alımı yapacağını duyurdu.Bankaların alımlarla ilgili kadroların çalışma kkoşulları haberimzidedir.

2 Banka Lise Mezunu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Şoför Alıyor

TEB ve Denizbank bünyesinde ilgili kariyer sitesinde yayınlanan yeni ilanlarda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Mobil Satış Temsilcisi, İletişim Merkezi Asistanı, Makam Şoförüalımıyapacağını açıklamıştır. Bankaların alım yapacağı iller arasında Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Aksaray, Karabük, Düzce, İstanbul (Asya) illeri yer almakta olup adaylar bankanın bu illerde bulunan şubelerinde görev yapacaktır. İlgili kadrolara ilişkin başvuru şartları şu şekildedir.

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İlgili ilan için adayların sağlaması gereken şartlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi,7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun,Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek,Diksiyonu düzgün,Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek,Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak için: //bit.ly/2m4okFy

Denizbank Mobil Satış Temsilcisi

İlgili bankanın alım ilanında adayların sağlaması gereken şartlar arasında:

  • 30 yaşını aşmamış, Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi yada en az Lise mezunu, Aktif olarak sahada çalışacak,Diksiyonu düzgün ve iletişimi güçlü,Başarı odaklı çalışabilecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması şartları istenmektedir.

Başvuru için: //bit.ly/2lXGrx9

Denizbank İletişim Merkezi Asistanı

İlgili alım için adaylardan şu şartların sağlanması istenmektedir.

  • 28 yaşını aşmamış,En az lise mezunu,Çok iyi derecede Arapça bilgisi olan,Vardiyalı olarak çalışabilecek,MS Office programlarına hakim,Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü,İkna kabiliyeti olan,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

Başvuru yapmak için: //bit.ly/2m0QHEG

TEB Makam Şoförü

Makam şoförü alımı için adayların sağlaması gereken şartlar arasında en az 5 yıl makam şoförlüğü yapmış,Prezentabl, Diksiyonu düzgün, En az lise mezunu, Avrupa yakasında ikamet edenAskerlik görevini tamamlamış olması istenmektedir.

İlgili alıma başvuru için: //bit.ly/2kUrU52

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin ceylan
Yasin ceylan - 2 yıl Önce

İlahiyat fakültesi mezunuyum bu yıl mezun oldum sizinle çalışmak istiyorum. 0543 206 5524