Ziraat Bankası 235 Personel Alımı İçin Başvurular Devam Ediyor!

Ziraat bankası personel alımı yapacak. 235 uzman ve bankacı alımları için başvuru şartları neler? Başvuru tarihleri ve detayları aktarıyoruz.

Ziraat Bankası 235 Personel Alımı İçin Başvurular Devam Ediyor!

Ziraat bankası personel alımı yapacak.

Bilindiği gibi Türkiye genelinde şubeleri  bulunan 30 dan fazla kamu ve özel banka bulunuyor. Kamu bankalarından Ziraat Bankası Türkiyenin en köklü bankası olmakta.  1923 yılından bu yana toplamda 300 den fazla şube açarak şube ve personel sayısını arttırmaya devam ediyor. 

BAŞVURU TARİHLERİ;

 Ziraat bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre İstanbul'da bukunan şubelerinde görev almak üzere mühendis, uzman personeller istihdam edilecek. Adayların başvurularını 6 Temmuz tarihine kadar tamamlaması gerekiyor. Başvurularda 100 tl başvuru ücreti alınacak. Adaylar sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adrsi üzerinden yapabilecek. Sınav İstanbul ve Ankarada yapılacak. Adaylar başvurusu kabul edilenler 11 Ağustos tarihinde yazılı sınava alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Ziraat uzman yardımcısı, finans grubu uzman yardımcısı ile teknoloji uzman yardımcısı pozisyonlarında başvurular için başvuru şartlarında; 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, 01/01/1988 ve sonrası doğmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini yapamaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak şartlarını taşımaları gerekiyor. 

Başvuru kulavuzu ziraat bankası insan kaynakları sitesi duyurularından inceleyebilirsiniz. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
BEDELLİ  ASKERLİK
BEDELLİ ASKERLİK - 4 yıl Önce

BEDELLİ ASKERLİK 25 OLSUN ASKERLİK ZATEN PROFESYONEL OLDU 12 AY ASKERLİK NE OLACAK CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENİYORUZ TAM DESTEK EVLİYİZ ÇOCUK VAR ASKERE GİTSEK 12 AY KİM BAKACAK

Neyse
Neyse - 4 yıl Önce

Antropoloji bölümü mezunu başvuru yapabilir mi?