Yapı Kredi ve Fibabanka Yetiştirmek Üzere Farklı İllerde Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

Yapı Kredi ve Fibabanka değişik illerde yetiştirilmek üzere Gişe görevlisi personel alımları yapıyor Ayrıntılı bilgi ve başvuru koşulları haberimizdedir.

Yapı Kredi ve Fibabanka Yetiştirmek Üzere Farklı İllerde Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

Ülkemizde en çok tercih edilen mesleklerinden biri olan gişe yetkilisi alımları ekim ayı sonu itibari ile de devam ediyor. Bu kapsamda ilgili kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda Yapı Kredi ve Fibabanka Türkiye’nin farklı illerindeki şubelerinde görevlendirmek üzere gişe yetkilisi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kariyer sitesi üzerinden yapılacak olan alımlara ilişkin detaylar ise şu şekilde yer aldı.

Yapı Kredi

Banka bünyesinde Adıyaman, Ağrı, Balıkesir, Bursa, Elazığ, İstanbul, Kars, Mardin, Şanlıurfa illerinden istihdam edilmek üzere gişe yetkilisi alımı yapılacak olup adaylardan üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, 28 yaşını aşmamış, yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya maksimum 1 yıl bankacılık deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ilişkileri konusunda kendine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneğine sahip, Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan şartlarının bulunması istenmektedir.

İlgili alıma başvuru için: //bit.ly/2BzSchv

Fibabanka

İlgili gişe yetkilisi alımı için adayların sağlaması gereken şartlar arasında Üniversitelerin 2 ya da 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen Şube operasyon (Gişe) biriminde en az 1 yıl tecrübe sahibi, Günlük nakit, kasa ve ATM işlemlerini yürütebilecek,Satış odaklı,İletişim ve temsil becerisi yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Müşteri odaklı iş anlayışı olan, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan şartları yer almaktadır.

İlgili alım için: //bit.ly/2VYmXGx

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 00:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seval selcan Ekici
Seval selcan Ekici - 2 yıl Önce

Banka ve sigortacılık

Huseyin uyanık
Huseyin uyanık - 2 yıl Önce

Huseyin uyanık İstanbul Kağıthane oturoyoru aşçıyi iş arıyorum cepten ararsaniz sevinirim teşekkürler ederim 05386654337