Yapı Kredi  Türkiye Geneli 95 Pozisyon İle Personel Alıyor

Çok sayıda Yapı Kredi Bankası Türkiye genelinde personel alımı yapacak. Türkiye'nin önemli bankalarından Yapı Kredi Bankası, yapmış olduğu duyuruyla birlikte Türkiye genelindeki şubeler için personel alım ilanı yayınladı.

Yapı Kredi  Türkiye Geneli 95 Pozisyon İle Personel Alıyor
Çok sayıda Yapı Kredi Bankası Türkiye genelinde personel alımı yapacak. Türkiye'nin önemli bankalarından Yapı Kredi Bankası, yapmış olduğu duyuruyla birlikte Türkiye genelindeki şubeler için personel alım ilanı yayınladı. Yapı Kredi Bankası personel alım ilanını haberimizin detaylarında bulabilirsiniz. 

Türkiye'nin en önemli bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu duyuru ile birlikte personel alım ilanı yayınladı. internet sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanına kimler başvuruda bulunabilecek? Yapı Kredi Bankası hangi açık pozisyonlar için personel alımı ilanı yayınladı? alınacak olan personeller hangi iller için başvuruda bulunabilecek? işte detaylar…

Yapı Kredi Bankası kariyer Sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruyla toplamda 95 personel alacağını açıkladı. Yapı Kredi Bankası Türkiye genelinde bulunan şubeleri için istihdamı  sağlamak adına 95 personel alacak.

Yapı Kredi Bankası 95 personel alımı ilanı genel şart ve nitelikleri nelerdir?

- 28 yaşını doldurmamış olan adaylar bu ilanı başvuruda bulunabilecekler
- En az önlisans programından mezun olan adaylar
- Türkiye şartlarında yoğun çalışmaya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak adaylar
- özellikle bilgisayar kullanımına temel olarak hakim olan kişiler
- istenilen askerlik hizmetini yapmış ya da muaf olan adaylar
- ikna kabiliyeti yüksek olan, takım çalışmasına uyum sağlayan ve kendine Hedef biçen adaylar  Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan bu ilanı başvuruda bulunabilecekler.

Yapı Kredi Bankası tarafından alınacak olan 95 personel alımı ilanına aşağıda vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz 

//www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

YORUM EKLE