Yapı Kredi Türkiye Genel Personel Alımı: Stajyer Alımı Yapılacak

Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre adayların öncelikli olarak bankaların belirlemiş olduğu stajyer genel başvuru şartlarını karşılamaları gerektiği bu durumu karşılayan adayların personel başvurularını yapmaları ile birlikte Yapı Kredi şubelerinde stajyer olarak çalışmaya başlayacakları belirtildi. Detaylar haberimizde..

Yapı Kredi Türkiye Genel Personel Alımı: Stajyer Alımı Yapılacak

Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanan personel ilanları ile birlikte yaz dönemi içerisinde farklı şubelerinin bünyesinde stajyer personellerin alınacağı açılkandı. Yaz boyunca stajyer öğrencilere oldukça üst seviye eğitim verileceğini açıklayan Yapı Kredi Bankası öncelikli olarak sizlerin ve çevrenizdeki kişilerin yapacakları başvurularda stajyer adayların bu iş ile alakalı ne kadar istekli olup olmadıklarına baktıkları gibi bunlar ile bilrikte belirlemiş oldukları belli başlı başvuru şartlarını karşılayıp karşılamadıklarına bakmaktadır. 

Başvuru Detayları

Yapı Kredi Bankası bünyesinde stajyer olarak çalışmış olunduğu takirde stajyer personellerin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik eğitimler yapılacağı, şubede ki tüm birimleri gözlemledikten sonra şube hayatı içerisinde bir bir şekilde deneyimleyerek kendi üzerinde hem sunum hem de staj raporu konusunda becerilerini geliştirme konusunda adayların ilişkilerini gözlemleyerek kendi içerisinde kendini geliştirmektedir. 

Başvuru Şartları

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılacak olan başvurularda adaylar için belirlenen şartlar şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, üniversitelerin 3. yada 4. sınıflarında okumak, iletişim becerileri kuvvetli olması, ekip çalışmasına yatkın olması, belirlenen görevleri yapacak olduğuna emin olmak" adaylardan istenilen şartlardandır. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Farklı kariyer siteleri üzerinden yayımlanacak olan personel alımıyla ilgili olarak adaylar siteler üzerinden başvurularını yapabilmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 15:25
YORUM EKLE