Yapı Kredi Tecrübeli veya Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek için farklı pozisyonlarda tecrübeli veya tecrübesiz adaylardan personel alımı yapacağını ilan etti. İşte detaylar.

Yapı Kredi Tecrübeli veya Tecrübesiz Personel Alımı Yapıyor

Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen pek çok kişiyi ilgilendiren haber Yapı Kredi’den geldi. 2019 yılında farklı kadrolara personel alımı ile ilgili ilanın yayınlanmasının ardından detaylar da merak konusu oldu.

Yapı Kredi öğrencilere staj imkânı tanıyan bankaların başında geliyor. İş ortamına adapte olmaları ve tecrübe edinmeleri iyi çalışma şartlarının sağlanması adına 3 ay süre ile staj yapmak mümkündür. Her yıl açılan başvurular 2019 yılında da başladı. Yıl içerisinde 2 kez stajyer alımı yapılacak. Bu kapsamda bankacılık sektöründe staj görmek isteyen öğrenciler başvurularını yaparak sunulan bu imkândan yararlanabilirler.

Öğrencilerin yanı sıra banka tarafından alım yapılan pek çok pozisyon da bulunuyor. Satış danışmanı, gişe personeli gibi kadrolarda çalışmak isteyenler için ise başvurular Yapı Kredi bankası internet sitesi üzerinden online olarak kabul ediliyor.

Yapı Kredi personel alımı başvuru yapmak isteyenler sitede yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmalıdır. Stajyer öğrenci alımı ile banka personeli alımı süreçleri birbirinden farklı işlemektedir. Açık olan kadrolara yapılacak olan personel başvuruları detaylı bir incelemeden geçmektedir.

İnternet sitesi üzerinde öğrenci, yeni mezun ve profesyonel şeklinde 3 ayrı başvuru bölümü yer almaktadır. Size uyan alanı tercih ederek başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yapı Kredi personel alımı için kadro açıldığında bankanın İnsan Kaynakları birimi başvuruları inceler ve aranan kriterlere uyan adaylar ile görüşme sağlanır. Açık pozisyonların yayınlanması ya da banka tarafından sınav açılması halinde sitemiz üzerinden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz

Başvuru Adresi : https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-is-gelistirme-stajyeri-2290097

YORUM EKLE