Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapamaya devam ediyor. Peki başvuru şartları ve tarihleri nedir?

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapıyor
Yapı Kredi Bankası her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere binlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Ülkemizin en kaliteli ve en çok müşterisi olan bankalardan bir tanesi olan Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin dört bir yanına şube açmaya devam etmekte olup genel müdürlükler, müşteri hizmetleri binası ve yeni açtığı şubeler için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. İnteraktif iş ilanları siteleri yerine resmi internet sitesinde bulunan Kariyer sayfası ile adaylara bilgi veren Yapı Kredi Bankası yayımladığı iş ilanları ile personel alımı yapmaya devam ettiğini duyurdu. Peki hangi pozisyon için kaç personel alımı yapılacak? Başvuru yapmak isteyen adayların hangi niteliklere sahip olması gerekiyor?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını resmi interent sitesinde bulunan kariyer sayfası aracılığı ile kamuoyun duyurdu. Peki yayımlanan duyuruya göre hangi pozisyonlar için personel alınacak? Söz konusu ilanlara göre Yapı Kredi Bankası İstanbul ili için tahsilat yetkilisi ve Samsun ili için çağrı merkezi personeli pozisyonları için personel alımı yapacak.

Her pozisyon için ayrı ayrı nitelikler kariyer sayfası aracılığı ile detaylı olarak belirtilmiş olup adayların en az önlisans mezunu olması gerekmekte ve askerlik sıkıntısının bulunmaması ya da tecilli olması gerekmektedir. Yine adayların 28 yaşından gün almamış olması isteniyor. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir. Başvurular 7 Kasım 2016 tarihinden beri devam etmektedir.

https://kariyerim.yapikredi.com.tr/Announcement/Index

YORUM EKLE