Yapı Kredi Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu banka personeli alımı ilanı yayınladı. Başvuru şartları ve tarihleri.

Yapı Kredi Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor
Koç Holding'in sahibi olduğu Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin önde gelen özel bankaları arasında yer almaktadır daha fazla müşteriye bakabilmek ve gelir oranı mı daha fazla artırabilmek için Yapı Kredi Bankası nitelikli personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor.  resmi internet sitesi aracılığı ile adaylara boş pozisyonlara duyuran Yapı Kredi Bankası yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurmaktadır.  Yeni yayımlanan  ilanlar incelendiğinde Yapı Kredi Bankası'nın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu banka personel alımı yapacak görülmektedir.  Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak ve başvuru şartları nedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Yapı Kredi Bankası interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayınlamış olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapacaktır. Peki  hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Kredi Risk Validasyon Uzmanı
Pazarlama Analitiği Yöneticisi
Avukat
Bankacılık Ürünleri Satışı
Bireysel Krediler Tahsilat Yetkilisi
Sistem Mühendisi
Engelli Personel
Finansal Analiz Uzmanı
Uzman İş Analisti - Krediler Analiz
Kredi Risk Kontrol Birimi Uzmanı
Veri Yönetişimi Lideri
Piyasa Riski Denetimi Müfettişi
Çağrı Merkezi Yetkilisi

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere Yapı Kredi Bankası çok sayıda farklı pozisyon için personel alımı yapacaktır. Her pozisyon için  farklı nitelikler aranmakta olup adayların bu niteliklere sahip olması gerekmektedir pozisyonlara göre nitelikler hakkında bilgi edinmek ve Yapı Kredi Bankası'nın ilan etmiş olduğu pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi gerekmektedir.

//www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/#tblFirmaIlanlari


 

YORUM EKLE