Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. İşte alınacak olan pozisyonlar ve başvuru detayları.

Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor
Koç Holding'in sahibi olduğu ve Türkiye'nin en bilinen özel bankaları arasında yer almakta olan Yapı Kredi Bankası her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere binlerce personel alımı yapmaktadır. Alınan pozisyonlara göre Yapı Kredi Bankası adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayabildiği gibi kurum sınavı ve mülakatlar düzenleyebilmektedir. Resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile personel alım ilanları yayımlamakta olan Yapı Kredi Bankası yeni yayımlamış olduğu ilanlar ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek ve başvuru şartları nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak?

Ticari Portföy Yönetmen Yardımcısı
Yazılım Geliştirmeci
Şube Bütçe Planlama ve Kontrol Yetkilisi/Uzmanı
Özel Bankacılık Portföy Yönetmeni
Hazine Muhabir Bankalar Uzmanı
Ticari Kredi Risk Analitiği Uzmanı
Senior IT Recruiter
Alternatif Kartlı Ödeme Sistemleri Ürün Uzmanı
Strategic Planning Manager
Dijital Marka Uzmanı

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere Yapı Kredi Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüze yakın farklı pozisyon için personel alımı yapacak. Alınacak olan personellerin pozisyonlara ilişkin olarak gerekli niteliklere sahip olması gerekmekte olup başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi ve öz geçmiş formunu bankaya göndermesi gerekmektedir.

//www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

YORUM EKLE