Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Banka Personeli Alıyor

Yapı Kredi Bankası 100'e yakın farklı pozisyon için çok sayıda banka personeli alımı yapıyor. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir? Aranan şartlar nedir?

Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Banka Personeli Alıyor
Yapı Kredi Bankası ülkemizin en çok büyüme gösteren özel bankaları arasında yer almaktadır. Yeni açmış olduğu şubelerine personel alımları yapmakta olan Yapı Kredi Bankası eski şubeler, genel müdürlükler ve çağrı merkezi bölgeleri için personel alımları yapmaya devam ediyor.

Resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları aracılığı ile bilgi vermekte olan Yapı Kredi Bankası interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonları belirterek başvuruları bu kanal üzerinden kabul etmektedir. Yeni yayımlanan açık pozisyonlara bakıldığında Yapı Kredi Bankasının çok sayıda banka personeli alımı yaptığı görülmektedir. Peki alınacak olan adaylar hangi pozisyonlar için başvuru yapacak ve başvurular için aranan şartlar nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Yapı Kredi Bankası interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımladığı ilanlar ile çok sayıda banka personeli alacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

BT Uzmanı
Çağrı Merkezi Yetkilisi İzmir
İç İletişim Yetkilisi/Uzmanı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yönetimi Uzmanı
Operasyonel ve İtibar Risk Stratejileri Uzmanı
Bireysel Kredi Tahsis Analitiği Uzmanı
Sistem Mühendisi
Dijital Marka Uzmanı

Yukarıda bulunmakta olan pozisyonlar başta olmak üzere 100'e yakın farklı pozisyon için Yapı Kredi Bankası çok sayıda banka personeli alımı yapacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

https://goo.gl/aiAhZq

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 22:45
YORUM EKLE