Vakıfbank En Az Lise Mezunu Personel Alımları 2017

Vakıfbank 2017 yılı içerisinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapacak mı? Yapacaksa hangi kadrolar için?

Vakıfbank En Az Lise Mezunu Personel Alımları 2017
Vakıfbank her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapmaktadır. Her şubesinde onlarca çalışanı bulunan ve Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan Vakıfbank yeni bölgelere şube açmaya devam ettiği gibi büyüme oranını da hızla artırmaktadır. Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank'ın personel alım ilanları adaylar tarafından sıkı takip edilmekte ve personel alım ilanlarının yayımlanması ile beklenenden daha fazla başvuru alınmaktadır. Peki 2017 yılı içerisinde de personel alımı yapması beklenmekte olan bankalar arasında yer alan Vakıfbank 2017 yılında en az lise mezunu personel alımı yapacak mı?

Personel Alım İlanları

Vakıfbank'ın 2017 yılında da boş kadroların doldurulması için personel alımı yapılacağı düşünülmektedir. Lise mezunlarına özel güvenlik, müşteri hizmetleri, çaycı, hizmetli gibi kadrolar ayırmakta olan Vakıfbank önlisans ve lisans mezunları için gişe memuru, görevli, telefon bankacılığı sorumlusu, müşteri hizmetleri sorumlusu, şube sorumlusu vb. gibi kadrolar ayırmaktadır. 2017 yılına girilmesi ile en kısa süre içerisinde Vakıfbank'ın boş kadrolar için personel alım ilanları yayımlaması ve gerekliyse kurum sınavı düzenlemesi beklenmektedir. Kurum sınavı ile alımlarda genel olarak mülakatlarda düzenlenmektedir. 2017 yılında hangi pozisyonlar için alımların yapılacağını, ve konu hakkında detaylı bilgi öğrenmek ya da öz geçmiş formu bırakmak için aşağıda ki linki takip ediniz.

//www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127

YORUM EKLE
YORUMLAR
emine bahar
emine bahar - 5 yıl Önce

2 yıllık üniversite mezunuyum forum gönderemiyorum sınav ve alım hakkında bilgi edinmek istiyorum

Tuğba
Tuğba - 5 yıl Önce

Sınavınız ne zaman

deniz
deniz - 5 yıl Önce

istanbul için sınav ne zaman

emin
emin - 5 yıl Önce

sınavınız ne zaman bilgi verirseniz sevinirim