Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Satın Alma Memuru Alımı Yapacak

Kalkınma ve Yatırım Bankası bünyesine personel alımı ilanı yayımladı. Ekim ayı ilanları devam ederken yeni duyuru gelerek Banka Memuru Alımı yapılacağı bildirildi.

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Satın Alma Memuru Alımı Yapacak

Kalkınma ve Yatırım Bankası personel alımı için yeni ilan yayımlandı. Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Satın Alma unvanında alım yapılacak olup başvuru süreci başlamıştır. 19 Ekim 2021 tarihi ile yayımlanmış olan Banka Memuru Alımı ilanına göre 2 yıl deneyimli personel alımı yapılacak.

İLAN DETAYLARI:

Alım Yapılacak Pozisyon: IT Satın Alma Uzmanı/Uzman Yardımcısı

Şehir: İstanbul ( Asya )

İlan Tarihi: 19 Ekim 2021

Satın Alma Uzmanı / Uzman Yardımcısı Görevleri:

Kalkınma Bankası alımını yapacağı Satınalma Uzman ve Uzman yardımcısı adayları için bazı sorumluluklar verecek. Bu kapsamda   IT projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda IT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlanması, Satın alma ve sözleşme süreçlerinde teknik ekip ile koordineli çalışılması,firmaları ile kontrat müzakerelerinin yapılması ve kontrat/tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanmasından sorumlu olacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Mühendislik fakültelerinden (tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden) mezun,

Donanım ve bankacılık yazılım satın almaları konusunda en az 2 yıl deneyimli,

İyi derecede İngilizce bilen,

MS Office programlarını iyi kullanabilen,

Sonuç odaklı, düzenli, detaylara önem veren, analitik düşünen, iletişim ve müzakere yeteneği gelişmiş,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Bankanın memur alımı başvuruları İnternet ortamından gerçekleştirilecektir. Buna göre adaylar " https://hr-link.net/Home/detail?id=2817460&cuid=199732&skinNo=41055&LangId=TR&LinkID=1 " adresini kullanarak elektronik ortamda başvuru yapacaklar. İlgili bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

YORUM EKLE