Türkiye İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvurabilir?

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile memur ve personel alımı ilanını yayımladı. Peki alınacak pozisyon nedir, kimler başvurabilir?

Türkiye İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvurabilir?

Ülkemizin en eski bankaları arasında yer alan ve çok uzun süredir faaliyetlerine devam etmekte olan Türkiye İş Bankası, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleri ile işlemlerini gerçekleştirmekte olup daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için yatırım faaliyetlerini sürdürmekte ve memur alımlarını da gerçekleştirmektedir.

Türkiye İş Bankası memur ve personel alımı ilanlarını resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır. Türkiye İş Bankası tarafından kamuoyuna yeni duyurulan ilan ile Türkiye İş Bankası memur alımı yapacağını belirtti. Peki banka memuru alımı hangi kadro için yapılacak? Banka memuru alımı detayları nedir? İşin Olsa ekibi olarak detayları aktarıyoruz.

İLAN DETAYLARI NEDİR? KİMLER BAŞVURABİLİR?

Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan ilana göre banka memuru alımı yapılacak? Peki ilan detayları nedir? Buna göre alınacak adaylar bilgi teknolojileri sistem uzmanı kadrosunda görev yapacaktır. Peki kimler başvurabilir? Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, çok iyi derece ingilizce biliyor olmak, üniversitelerin bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik dört yıllık bölümlerinden mezun olmak, askerlik sorunu olmamak gibi şartlar aranmaktadır. Başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Bankası bilgi teknolojileri sistem uzmanı kadrosu için banka memuru alımı ilanını yayımladı. Peki memur alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak? Buna göre adayların sınav başvurularını 15 Şubat 2018 saat: 12.00'a kadar yapılması gönderilecek olup sürece ilişkin olarak uygun adaylara davet gönderilecek ve sınav 24 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

RESMİ İLAN BİLDİRİSİ BURADA

YORUM EKLE