Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük Bölümlerine Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere genel müdürlük bölümlerine banka memuru alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve memur alımına ilişkin detaylar nedir.

Türkiye İş Bankası Genel Müdürlük Bölümlerine Memur Alımı Yapıyor!

1924 yılında kurulan ve aktif olarak uzun süredir faaliyetlerine devam etmekte olan Türkiye İş Bankası kamu bankalarının ardından en cazip faiz oranları uygulayarak milyonlarca müşteri hacmine sahip sayılı kuruluşlar arasında yer almaktadır. Türkiye İş Bankası yurt geneli büyüme oranını artırmak için yatırımlarını sürdürdüğü gibi yine açık pozisyonları için personel alımı da gerçekleştirmektedir.

Türkiye İş Bankası personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan Türkiye İş Bankası insan kaynakları, açık pozisyonlar bölümünden duyurulmaktadır. Geçtiğimiz hafta yayımlanmış olan banka memuru alımı ilanına başvurular halen devam ediyor. Peki detaylar nedir.

İLAN DETAYLARI ve ARANACAK ŞARTLAR

Türkiye İş Bankası İstanbul ilinde bulunan genel müdürlük bölümleri için uzman yardımcısı memuru alımı yapıyor. Kaç kişilik alımın yapılacağı belirtilmemiştir. Peki aranacak şartlar nedir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandası olmak
İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini iyi biliyor olmak
Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yasını doldurmamıs olmak. (16.12.1987 ve sonrasında doganlar basvurabileceklerdir.)
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmıs ya da en erken 2019 yılı Şubat ayına kadar erteletmis olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 01.02.2019 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)
Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle egitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle egitim veren yüksekokulların asagıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmıs, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki esleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 19.01.2018 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)

BAŞVURULAR

Yukarıda Türkiye İş Bankasının alım yapacağı uzman yardımcısı kadrosu için detaylar verilmiş olup başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki linki takip ederek müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 10 Aralık 2017 olarak belirtilmiştir.

https://goo.gl/EbKnjn
TÜM BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE