Tecrübeli Tecrübesiz İki Banka Gişe Yetkilisi Alım İlanı Yayımladı! HSBC ve Burgan Bank)

Bankalar Personel alımı faaliyetlerine devam ediyorlar. Bu kapsamda İki Banka bünyesine personel alımı ilanları yayımladı. Şartlar ve detaylar haberde.

Tecrübeli Tecrübesiz İki Banka Gişe Yetkilisi Alım İlanı Yayımladı! HSBC ve Burgan Bank)

Ülkemizde bulunan farklı bankalar bünyelerindeki eksikliği giderebilmek için farklı kadrolarda Banka Personeli Alımı faaliyetlerine devam ediyor. Bankalarda özellikle Gişe Yetkilisi pozisyonu oldukça ilgi görmekte olup bu kapsamda Pandemi döneminde İki Banka'dan Gişe Yetkilisi Alımı ilanı geldi. Başvuru süreci başlamış olan Gişe Yetkilisi alımları için adaylardan aranacak başvuru şartları ve detaylarını sizlerle İşin Olsa ekibi olarak paylaşacağız.

GİŞE YETKİLİSİ GÖREVLERİ NELERDİR?

Gişe yetkilileri bankalarda bire bir müşteri ile iletişime geçen personeldir. Bu yönde bankadaki görevleri ise, Müşteriye Kaliteli yüksek bir servis sunmaları gereklidir. Şubedeki görevleri ise, Cari Hesaplar Servisine gelen müşterilerin işlemlerini, bankacılık mevzuatına Grup / Banka prosedürlerine ve banka iş akışlarına uygun bir şekilde yerine getirmek, Şubelerin nakit talep/devir işlemlerinin takibinde rol almak, Nakit işlemlerinin kısa sürede, doğru ve eksiksiz yapılmasına yardımcı olmak gibi görevlerden sorumlu olacaklardır.

GİŞE YETKİLİSİ ALIMI İLANI YAYIMLAYAN BANKALAR:

Kariyer adresi üzerinde yayımlanan ilanlar ilse Gişe Yetkisi alımlar,

  • HSBC,
  • Burgan Bank,

tarafından yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Genel Başvuru Şartları:

Bankalarda görev yapacak Gişe Yetkilisi adaylarından Genel olarak " Erkekler için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip olmak, Alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak, Seyahat Engeli olmamak, İletişim becerileri kuvvetli Çözüm odaklı, sabırlı ve güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş, MS Ofis programlarına hakim olmak gibi nitelikler aranacaktır.

Özel olarak ise adaylardan,

Burgan bank Gişe Yetkilisi alımlarında, En az 2 yıllık Yüksekokul mezunu, tercihen 4 yıllık Lisans mezun olmak, En az 1 yıl şube gişe bölümü deneyimi olmak, Sahte Para ve Temel Bankacılık eğitimi almış olmak ve Cari Hesap İşlemleri ve bağlı mevzuat konusunda bilgi sahibi olmak gereklidir.

HSVB Gişe Yetkilisi alımlarında ise, Lisans mezunu olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bankaların Gişe yetkilisi alımlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını sadece İnternet ortamından gerçekleştirmeleri şarttır. Bu kapsamda kariyer adresi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru adreslerini sizlerle aşağıda paylaşacağız.

HSBC Gişe Yetkilisi Alımları: https://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-gise-yetkilisi-2733598

Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımları: https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-turkiye-denizli-sube-donemsel-gise-yetkilisi-2654982

YORUM EKLE