Şekerbank, Öğrenci, Yeni Mezun, Deneyimli Personel Alımı Yapıyor.

Şekerbank yeni mezun, tecrübeli ve öğrenci adaylar için iş başvuru kabul ediyor. Şekerbank iş alımlarında başvuru şartları neler? haberimizde

Şekerbank, Öğrenci, Yeni Mezun, Deneyimli Personel Alımı Yapıyor.

Bilindiği gibi Şekerbank 1953 yılında Eskişehir ilinde “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş.”  ismiyle kurulan ve merkezi Ankara iline taşıyarak Şekerbank ismi ile halka arz edilen Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer edinmeyi başardı. Bir çok bankacı adayının çalışmak istediği bankalardan bir tanesi olan Şekerbank, kariyer imkanları ve yeni mezun olanlara sunduğu iş imkanları ile bankacılık alanında tecrübe edinme imkanı sunuyor. Şekerbank personel alımı yapmaya devam ediyor. İnsan kaynakları sayfasından yapmış olduğu iş tanımlarıyla kariyer ilan siteleri üzeriden başvuru alan Şekerbank şubelerde hangi pozisyonlarda görev alabilirsiniz?

HANGİ UNVANLARDA ALIM YAPIYOR?

Şubelerde; Gişe Yetkili Yardımcısı, Müşteri Temsilcisi, Mikro Finansman Görevlisi unvanlarında yapılan alımlara en az lisans mezunları tercih ediliyor. Genel Müdürlükte ise Müfettiş yardımcısı ve Management Trainee kadrolarında ise iyi derece İngilizce bilgisine sahip olan adaylar genel müdürlükteki pozisyonlarda görev alabilirler.

BAŞVURU İÇİN

Şekerbank yeni mezun bankacı adaylarını da başvurularını kabul ederek işe alım yapıyor. Bir çok unvanda yapılan alımlara Şekerbank insan kaynakları sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Adayların işe alım başvurularında adayların başvuru formunu doldurmaları istenilmektedir. Deneyimli bankacı alımlarında ise adayların en az 2 yıl tecrübeli olması istenilmektedir.

Başvuru için: https://goo.gl/5mUW4e

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 00:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa DEĞER
Mustafa DEĞER - 5 yıl Önce

Şekerbank ilanına ulaşılamıyor, neden herkesin anlayabileceği şekilde işlem yapılmaz ki? Başvuru formu üzerinden yenibir iş sitesi reklamları ve diğer bilgiler var, form falan yok.
Bankanın İK departmanı da buraya yönlendiriyor.
İnsanlarla dalga mı geçiliyor acab?????

HAKAN41
HAKAN41 - 5 yıl Önce

Başvuru nerden oluyor link verirmisiniz?

Umut  efe  tangal
Umut efe tangal - 5 yıl Önce

Danışman olunca öğrencilerimiz

Berra  nuran tamgal
Berra nuran tamgal - 5 yıl Önce

Kardeşim öğrencilerine iyi davranıyor