Şekerbank Banka Memur Alımı Yapıyor!

Şekerbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda banka memuru ve personeli alımı yapıyor.

Şekerbank Banka Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en eski bankaları arasında yer almakta olan Şekerbank yurt geneline önemli yatırımlar gerçekleştirdiği gibi yine açık pozisyonları için çok sayıda memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Şekerbank ilanları kurum tarafından hazırlanarak kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Şekerbank tarafından kamuoyuna yeni duyurulan ilanlara bakıldığında 20'ye yakın pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor ve Şekerbank memur alımı ilanı detayları nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Banka: Şekerbank
Açık Pozisyon Sayısı: 20'ye Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Yukarıda Şekerbank ilan detayları hakkında bilgi verilmiş olup alım yapılacak pozisyonların bir bölümü aşağıda verilmiştir.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
Network Sistem Uzmanı
Strateji ve Organizasyon Yetkilisi
Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
Bölge Krediler Uzmanı
KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi
Bölge Kredi Tahsis Yönetmen / Yönetmen Yardımcısı

Yukarıda Şekerbank'ın alım yapacağı pozisyonların bazıları verilmiştir. Toplam 20'ye yakın farklı pozisyon için memur alımı yapılacaktır. Peki alım yapılacak başvurular nasıl yapılabilir.

BAŞVURULAR

Şekerbank'ın banka memuru alımı ilanına müracaat edecek olan adayların aşağıda belirtilen linki takip etmesi ve buradan gerekli adımları uygulayarak müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/XmFgMe
DİĞER BANKLA İLANLARINI BURADAN TAKİP EDİNİZ

YORUM EKLE