Şekerbank 2020’de Farklı Alanlarda Personel Alıyor!

Şekerbank,farklı illerindeki şubelerinde personel alımı yapacaktır. Alımlarla ilgili kadro dağılımları ve kadroların başvuru detaylarını haberimizde sizler için derledik.

Şekerbank 2020’de Farklı Alanlarda Personel Alıyor!

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankalardan biri olan Şekerbank 2020 yılı mayıs ayı içerisinde farklı pozisyonlarda olmak üzere personel alımı yapacak olup ilgili bankanın yayınlamış olduğu alım ilanlarını görmek isteyenler için detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Nakit Yönetimi İş Analisti – İstanbul

Banka tarafından yapılacak olan alımda ilgili pozisyon için adayların sağlaması gereken başvuru şartları arasında Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren mühendislik bölümlerinden mezun,Sistem analizi konusunda en az 3 yıl deneyimli,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,Dokümantasyon ve raporlama konularında deneyimli,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartları yer almaktadır.

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – Muğla

İlgili pozisyon için adaylarınTercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun,En az 2 yıl Tarım Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş,Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen,Satış kabiliyeti yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartları yer almaktadır.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – İstanbul

Adayların bu pozisyon için Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İşletme Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş,Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen,Satış kabiliyeti yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Bireysel Bankacılık Yönetmen Yardımcısı – İstanbul

Bu pozisyon için adayların sağlaması gereken başvuru şartları şu şekildedir: Tercihen 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Şube Bireysel Bankacılık Satış servisinde en az 3 yıl deneyimli,Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak şeklindedir.

SQL Yazılım Uzmanı – İstanbul

AdaylarınÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren mühendislik bölümlerinden (tercihen bilgisayar mühendisliği) mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Yazılım sektöründe (tercihen Bankacılık) en az 2 yıl deneyimli,Oracleveritabanı ile PL/SQL, StoredProcedure/Package bazlı uygulama geliştirmiş,İş zekası raporlama ürünlerinde (tercihen BO) tecrübeli,Performans / SQL tuning çalışmaları yapabilen,ETL araçlarıyla geliştirmeye hakim (ODI),Veri ambarı projelerinde çalışmış,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olma şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Diğer ilanları görüntülemek ve ilanlara online başvuru yapmak için: https://bit.ly/35OuxrZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET ARAS
AHMET ARAS - 2 yıl Önce

BENDE BU işe girmek istiyorum ben şuan çok ZOR DURUMDAYIM İŞSİZİM 5 çocuğm var her hangi bir durumum yok çalışmak istiyorum erzurum karaçoban hacılar mahallesinden otur 05374980431