Mart Ayı Banka Memur Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden

İŞKUR üzerinden çok sayıda banka bünyesine, banka memuru personel alımları yapılmaktadır. Yürütülen banka memuru alımlarına yönelik başvuru detayları haberimizdedir...

Mart Ayı Banka Memur Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular İŞKUR Üzerinden

Kamuya ve özel şirketlere memur personel alımlarının yayımlandığı İŞKUR üzerinden, bankalara da memur personel alım ilanları yayımlanmaya başladı. Bu memur personel alımlarında bankalara ilgi gören pozisyonlardan olan banka memuru, gişe yetkilisi ve büro görevlisi gibi kadrolara personel memur alımları yapılmaktadır. Bahsi geçen memur personel alımlarında başvuru süreci içerisine girilmiş bulunulduğundan adayların başvuru işlemleri değerlendirme sürecine alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını ilgili pozisyonlara yapabilirler. Başvuru yapacak kişilerde pozisyonun gerektirdiği eğitim şartlarının ve diğer nitelik koşullarının adaylarca karşılanıyor olması gerekmektedir. İlan şartına uygun olmayan adayların başvuruları değerlendirilememektedir.

Bu nedenle başvuru öncesinde mutlaka aday profilinizi güncellemenizi, eksik bilgi olup olmadığını kontrol etmenizi önermekteyiz. Başvurularda mağduriyet yaşanmaması adına bu noktaya dikkat edilmelidir. Online başvuru dışında İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden de başvurular yapılabilmektedir. Burada görev yapan yetkili memurlara ilan numarasını ileterek, başvurularınızı yapabilirsiniz. İlan numaraları aşağıda yer almaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası - 1 Büro Memuru - 00004829333 ilan numarasıyla 7 Mart 2019 tarihine kadar başvuru almaktadır.

Vakıflar Bankası 1 büro memuru - 00004822568 ilan numarası ile 3 Mart 2019 tarihine kadar başvuru alacaktır.

İş Bankası 7 büro memuru alımı yapacaktır. İlan numarası 00004829378 olarak aktarılmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası 10 en az önlisans mezunu olan gişe yetkilisi olarak alınacaktır. İlan numarası 00004830490 şeklinde belirtilmektedir.

Finansbank 1 kişi alımı yapacaktır. 00004833327 ilan numarasıyla 12 Mart 2019 tarihine kadar başvuru alacaktır.

İş Bankası Aydın için 5 büro memuru lise mezunu alım yapılacaktır, ilan numarası ise 00004844434 şeklinde aktarılmaktadır.

Tüm memur personel alımları, banka memuru alımları, güncel memur personel alımlarına ve haberlerine dair tüm detaylara sitemiz isinolsa.com mobil uygulamaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da takip etmek için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru konya
Ebru konya - 3 yıl Önce

Buraya bni alın

Adnan
Adnan @Ebru konya - 3 yıl Önce

Nerde oturuyorsun

nazlı
nazlı - 3 yıl Önce

engelli personle alımı çoğu bunları da belirtseydiniz yazınızda ..

tuba celik
tuba celik - 3 yıl Önce

hangi illerde alinacaginida yazsanız

SU
SU - 3 yıl Önce

işkur üzerinden bulamıyorum ben ilan numarasıyla?

Kemal çbn
Kemal çbn - 3 yıl Önce

Hangi iller