Kuveyt Türk Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesine personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Gişe Yetkilisi alımı yapılacak. Peki Görevleri ve şartları nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı yapacak. Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak için resmi İnternet adresi üzerinde farklı alanlarda banka personel alımı ilanı yayımladı. Bilindiği gibi Kuveyt Türk Katılım Bankası Finanas alanında yeni bir soluk ve alternatif getirmeyi planlayarak 1989 yılında kurulmuştur. Her geçen gün açtığı yeni şubeleri ve bünyesine dahil ettiği personel adayları ile Türkiyede öncü gelen bankalar arasında yer almıştır.

İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Kuveyt Türk Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Alımı ilanı hakkında detaylar vereceğiz.

Gişe Yetkilisi Alımı Yapılacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yayımladığı ilanlar arasında yer almakta olan Gişe Yetkilisi alımları İstanbul Avrupa Yakasındaki şubelerine yapılacak. Sizde Mevcut pozisyonunu daha da yukarılara taşıyarak Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer almayı hedefleyen Kuveyt Türk,büyümesini önümüzdeki dönemde de sürdürmeye devam edecek olan bankaya katılmak için haberimizdeki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Gişe Yetkilisi Görevleri:

Kuveyt Türk Katılım Bankasında görev yapacak olan Gişe Yetkilisi adayları, Cari ve Katılma Hesabı müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmek, Çek ve senet tahsilatlarını yapmak, Fatura tahsilat işlemlerini yapmak, Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek gibi görevlerden sorumlu olacaklardır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

  • Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun,
  • Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,
  • Müşteri ve başarı odaklı,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Etkin iletişim becerilerine sahip,
  • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
  • Analitik düşünen.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kuveyt Türk Katılım Bankası Gişe Yetkilisi alımı ilanlarına başvurular sadece İnternetten yapılacaktır. Bu yönde adayların aşağıda vereceğimiz bağlantı yardımı ile ilana başvuru yapabilecekler.

Başvuru Adresi: www.katilbize.com/VMB6VBVLM59CY5CQKN3TLGEVBQ.JOB

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 21:46
YORUM EKLE