Kuveyt Türk Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası farklı pozisyonlarda çalışmak üzere banka memuru alımı yapıyor. Peki alınan pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

Kuveyt Türk Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli bankaları arasında yer almakta olan Kuveyt Türk Katılım Bankası 1983 yılında kurularak ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerine uygun faiz oranları ile krediler vermekte, mevduat hesaplarının faiz oranlarını yüksek tutmaya çalışmakta ve özellikle borsa üzerinden alım satım yapmak isteyenlere fırsatlar sunmakta olan Kuveyt Türk Katılım Bankası büyüme oranını geliştirerek banka memuru alımları gerçekleştirmektedir.

Şubeleri ve genel müdürlüklerinde ki açık pozisyonları tespit etmekte olan Kuveyt Türk Katılım Bankası açık pozisyonlarına banka memuru alımı gerçekleştirmekte olup ilanlar Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanarak yayımlanması için kariyer sitelerine gönderilmektedir. Yeni ilanlara kimler başvurabilir ve detaylar nedir?

ALINAN POZİSYONLAR NEDİR?

Kuveyt Türk Katılım Bankası açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki alınan pozisyonlar nelerdir? Buna göre süreç geliştirme uzman yardımcısı, finansal kurumlar uzmanı, elektirk mühendisi, uygulama alt yapıları yöneticisi, makine mühendisi, kurumsal mimar, bankada kampüs, muhasebe ve idari hizmetleri, uyum uzman yardımcısı, satınalma uzmanı gibi kadroalar için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki aranan şartlar nelerdir? 

ŞARTLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kuveyt Türk Banaksının memur alımı ilanında aranan şartlar nelerdir? Buna göre adayların pozisyonlar için aranan asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, kılık kıyafete önem vermek, bilgisayar ve internet kullanımında iyi olmak, bazı pozisyonlar için tecrübe sahibi olmak, genç dinamik kişi olmak, pozitif ve güler yüzlü olmak, müşteri ilişkilerine önem vermek şartları aranmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/do6QmG linkini kopyalaması ve yapıştırarak başvurularını uyugn olduğu kadrolar içni gerçekleştirmesi gerekmektedir.

DİĞER BANKA İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 17:26
YORUM EKLE