Kalkınma ve Yatırım Bankası 8 Alanda KPSS siz Memur Alımı Tam ve Yarı Zamanlı

Bankaya Memur alımı için başvuru süreci başladı. Banka Proje kapsamında 8 farklı alanda memur alımı yapacağını bildirdi.

Kalkınma ve Yatırım Bankası 8 Alanda KPSS siz Memur Alımı Tam ve Yarı Zamanlı

Bankalara Personel alımı başvuruları devam ediyor. Her geçen gün yeni ilan yayımlanırken az önce gelen ilan ile Kalkınma ve Yatırım Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Memur Alımı yapacağını bildirdi. KPSS siz Memur Alımı ilanları için güncel liste yayımlandı ve 8 farklı alanda alım yapılacak.

PROJE KAPSAMINDA KADRO DAĞILIMI:

Banka Memur alımı Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı memur alımı yapacağını bildirdi. Banka tarafından yapılan açıklama şöyle:

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere üç farklı pozisyonda; AB tarafından finanse edilen Hibe Bileşeni kapsamında (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT-II) “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere beş farklı pozisyonda bireysel danışman alımları gerçekleştirilecektir.

HANGİ ALANLARDA ALIM YAPILACAK?

1. Çevre Uzmanı Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 02)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Çevre Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

2. Sosyal Uzman Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 03)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Sosyal Uzman” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

3. Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 04)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Eğitim Koordinatörü” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

4. Çevre Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 03)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Çevre Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

5. Sosyal Uzman Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 04)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Sosyal Uzman” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

6. Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 05)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Eğitim Koordinatörü” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

7. İzleme Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G – 06)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “İzleme Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

8. Hibe Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G – 08)

  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Hibe Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kalkınma ve Yatırım Bankasının memur alımına başvurular İngilizce alınacak. Başvuru şartlarını incelemek için alım yapılacak alana göre ilgili nitelikleri taşıyor olmanız gereklidir.

BAŞVURULAR 3 EYLÜL SON!

Başvuru yapmak için öncelikle Kalkına ve Yatırım Bankasındaki ilanların iş tanımlarını inceledikten sonra Bankanın resmi İnternet adresi üzerinden Özgeçmiş ile başvuru yapmaları gereklidir. Başvurular 3 Eylül 2021 sona erecek.

KALKINMA VE YATIRIM BANKASI DİĞER PERSONEL ALIMI POZİSYONLARI:

Kalkınma ve Yatırım bankası öte yandna farklı alanlarda personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Bu yönde alım yapılacak pozisyonlar

- IT Satın Alma Uzmanı/Uzman Yardımcısı

- Java Yazılım Uzmanı (Full Stack Developer)

- Finansal Analiz Uzmanı

- Genel Başvuru

- Bilgi Teknolojileri Müfettişi-Müfettiş Yardımcısı

- MA Advisory

- DevOps Mühendisi

BANKA AÇIK POZİSYON İŞ İLANLARI: https://kalkinma.com.tr/bizimle-calisin/ilanlarimiz

PROJE KAPSAMINDA MEMUR ALIMI İLANLARI: https://kalkinma.com.tr/bizimle-calisin/dunya-bankasi-projesi

YORUM EKLE