Kalkınma Bankası 2022 Yılı İlk Memur Alımı İlanı ( Satın Alma Uzmanı )

Banka Memur alımı kapsamında 2022 yılı ilanı yayımlandı. Satın Alma uzmanı pozisyonunda lisans mezunu memur alımı yapılacak. Şartlar nelerdir_

Kalkınma Bankası 2022 Yılı İlk Memur Alımı İlanı ( Satın Alma Uzmanı )

Kalkınma ve Yatırım Bankası memur alımı ilanı yayımlandı. 2022 yılı itibari ile yayımlanmış olan ilk Banka Memur Alımı ilanına göre lisans mezunu alım yapılacak. Kalkınma ve Yatırım Bankası aralıklı olarak memur alımı ilanı yayımlamaya devam ediyor. 2022 yılı Ocak ayı ile gelmiş olan ilana göre Satın Alma Uzmanı Alımı / Uzman Yardımcısı Alımı yapılacak.

Satın Alma Uzmanı Görevleri Nelerdir?

Kalkınma Bankası Satın alma uzmanı alımı bankanın Destek Hizmetleri biriminde görevlendirilmek üzere yapılacak. Bu göre başvuru için adaylardan, Tedarikçi firma araştırması yapma, Talep edilmiş olan hizmet veya malzemenin zamanında temin edilmesi, Takım arkadaşı ile Koordine bir şekilde çalışabilmek gibi görevlerden sorumlu olunacaktır.

Kalkınma ve Yatırım Bankası Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Banka Memur Alımı ilanına başvuru için adaylardan öncelikle en az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak, Satın Alma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, İyi derecede İngilizce biliyor olmak, MS Office programlarını kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak. Sonuç odaklı, düzenli, detaylara önem veren, Analitik düşünen, iletişim ve müzakere yetenekleri gelişmiş olmak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kalkınma Bankası personel alımı başvuruları ilan yayımlandığı ilana başvurular İnternet üzerinden yapılacak. Kalkınma Bankası kariyer adresine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler. Başvurular CV ile yapılacaktır. Son başvuru tarihi olarak herhangi bir tarih verilmemiş olup İlan yayından kaldırılana kadar başvurular devam edecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://hr-link.net/Home/detail?id=2964279&cuid=199732&skinNo=41055&LangId=TR&LinkID=1

YORUM EKLE