İşbankası Türkiye Geneli Memur, Bankacı ve Birçok Unvanda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankasına çok sayıda personel alımı yapılacak! Avukat, sistem destek uzmanı, takip memuru, özel güvenlik görevlisi ve şoför pozisyonlarda bir çok personel alımı başvuruları başladı! Başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde..

İşbankası Türkiye Geneli Memur, Bankacı ve Birçok Unvanda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin en köklü ve prestijli kurumlarından bir tanesi olan Türkiye İş Bankası Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde şubeleri bulunuyor. İşbankası bankacı alımları için yayımlamış olduğu personel alım ilanlarına göre Avukat, sistem destek uzmanı, takip memuru, özel güvenlik görevlisi ve şoför pozisyonlarında alımlar yapılacak. Bankacı ve personel alımları için başvuru detayları neler?

ŞOFÖR ALIMI;

Bankanın Ankara, İzmir, İstanbul, Eskişehir, Hatay ve Malatya illerinde bulunan genel müdürlüklerinde ve şubelerde görevlendirilmek üzere şoför alımı yapılacak. Başvurularda son tarihi 16 Temmuz, adayların en az lise mezunu olmak yeterli olacak.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI;

İşbankası genel müdürlük ve birimlerinde görevlendirilmek üzere erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Adaylar İstanbul, Hakkari ve Van illerinde görevlendirilecek. Son başvuru tarihi 13 Temmuz olan güvenlik görevlisi alımlarında sınav 19 Temmuz tarihinde yapılacak!

TAKİP MEMURU ALIMI;

Takip memuru alımları İstanbul, Diyarbakır ve Gaziantep illerinde görevlendirilmek üzere 26 Temmuz tarihine kadar takip memuru alımı başvuruları alınacak. Sınav ise 2 Ağustos tarihinde yapılacak.

MEMUR ALIMI SINAVI;

Düzce, Kocaeli, Gebze kandıra, Sapanca'da bulunan şubelerde görevlendirilmek üzer çok sayıda banka memuru alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 20 Temmuz tarihine kadar yapması gerekli olacak. 25 Temmuz tarihinde ve izleyen günlerde adaylara alım sınavı gerçekleşecek.

SİSTEM DESTEK UZMANI ALIMLARI;

Bankanın bilgi teknolojileri bölümlerinde destek uzmanı olarak görevlendirilecek personeller alınacak. Adaylar 30 Temmuz tarihi 12:00'a kadar başvuru yapması gerekiyor. Başvuruları kabul olan adaylar 4 Ağustos tarihinde sınava alınacak.

AVUKAT ALIMI;

30 Temmuz tarihinde yapılacak olan avukat alımı sınavına katılabilmek için 24 Temmuz tarihine kadar iş bankası kariyer portalı üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Adaylar Diyarbakır ve Erzurum illerinde Genel Müdürlüklerde görev alacaklar.

Başvuru yapmak için aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamak gerekmektedir.

Başvuru için: https://goo.gl/Z9uyis

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 21:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan Alban
Sinan Alban - 4 yıl Önce

Güvenlik İcin başvuracaktım nereden başvuru yapılacak belli değil