İş Bankası Yeni Personel Alıyor

İş Bankası Yeniden personel alacağını duyurdu.İş Bankası çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşullarının neler olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Yeni Personel Alıyor

Hem kamu hem de özel iş ilanlarının artmaya başladığı bir dönemde İş Bankası tarafından da bir ilan yayınlandı. Türkiye’nin köklü kuruluşlarında biri olan İş Bankası’nın açıklamış olduğu ilanda uzman yardımcısı kadrosuna alım yapacağını duyurdu. İstanbul Genel Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilecek olan adayların ilgili ilana başvuruları 15 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Uzman Yardımcısı Başvuru Şartları

Haziran ayının ortasına kadar devam edecek olan başvurularda adayların çeşitli şartları sağlaması bekleniyor. Bu şartlar ise şu şekilde yer alıyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak,
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankamızın Uzman Yardımcılığı ve Müfettiş Yardımcılığısınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Adayların ayrıca banka tarafından belirlenen üniversite bölümlerinden mezun olmaları, İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi bilmesi gerekiyor. Adayların bu dil bilgilerini ise TOEFL, GOETHE ENSTİTÜSÜ ve benzeri sınavlar ile belgelemesi isteniyor.

İlgili ilana başvurmak için İş Bankası kariyer platformuna üye olarak işlem yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 22:38
YORUM EKLE