İş Bankası Online Sınav İle Şubeye Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Banka memur alımı başvurusunda sona geldik. Şube ve Genel Müdürlüğe memur alımı için Online sınav yapılacak. İşte sınav detayları.

İş Bankası Online Sınav İle Şubeye Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

İş Bankası geçtiğimiz günlerde yayımladığı memur alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Şube ve Genel Müdürlükte memur alımı yapacağını bildirmişti. Bu kapsamda yayımlanan ilan ile Banka memur alımı Online sınav ile gerçekleştirilecektir. Başvurularda artık sona geldik. henüz başvuru yapmamış olan. adaylar bu haberimizdeki bilgileri inxceleyerek başvurularını sağlayabilirler.

Başvurular Sona Eriyor!

İş Bankası Memur alımı için başvurular 26 Temmuz 2022 tarihi ile başlamıştı ve en geç 12 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İş Bankası resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler. Başvuru yapacak adaylarınn İstanbul'da İkamet ediyor olmaları gereklidir. Başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/is-bankasi-sube-ve-mudurluklere-memur-alimi-ilani-2022-yayimladi-h42400.html

Online Sınav Yapılacak!

İş Bankası memur alımı ilanına başvuruda bulunan adayların başvuruları incelenecek olup oolumlu sonuçlandığında iş bankası resmi internet adresi üzerinden duyurulacaktır. Sonrasında İşe alım sürecini başarılı şeklde tamamlayan adaylar Şube veya Genel müdürlüğüe atanacaktır.

İşe Alım Süreci Nedir?

Başvurular sadece İş Bankası kariyer adresinden yapılacak olup başarılı olan adaylar için sonuçlar başvuru posta adresine elektronik ortamda iletilecektir. 

Başvurus olumlu olan adaylara Genel Yetenek Sınavı yapılacak olup bu aşamada sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir test yapılacaktır. Sonrasında ise Yetkinlik Bazı Mülakata yapılacak. Adayların geçmiş yıllarda yaptığı işler ve davranışları sergielecektir. Tüm aşamaları başarılı olan geçen adaylar göreve başlayabileceklerdir.

YORUM EKLE