İş Bankası Memur Memur Alımı ( İstanbul Avrupa Yakası ) Şartları ve Başvuru Ekranı

İş Bankası memur alımı ilanı yayımlandı. Mart Ayı Banka Memur alımı ilanı yayımlanan İş Bankası için şartlar ve başvuru ekranı haberimizde.

İş Bankası Memur Memur Alımı ( İstanbul Avrupa Yakası ) Şartları ve Başvuru Ekranı

İş Bankası Memur Alımı ilanı yayımlandı. 9 Mart 2022 tarihi ile gelmiş olan ilan ile İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İstanbul Avrupa Yakasında Şubedeki eksikliğini karşılamak üzere Banka Memur alımı ilanı yayımlandı. Online Sınav ile memur alımı ilanını duyuran banka bünyesine alacağı memur adaylarından bazı nitelikler arayacak.

İş Bankası Memur Alımı Detayları:

Banka İstanbul Avrupa yakasında bulunan şube ve müdürlüğüne memur alımı yapacak. Alımlar, temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olan görevleri yerine getirmek ile yükümlüdür. Şubelerdeki memurlar, Şubede performanslarına ve yetkinliklerine göre gişe, operasyon veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için görev yaparlar.​

Banka Memur Alımı Şartları Açıklandı!

İş Bankası Memur alımı için adaylardan Genel, Yaş, Eğitim gibi nitelikler talep edilecek. Bu kapsamda,

Uyruk: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları tabloda yer alan bölümlerden en geç 16.03.2022 itibarıyla mezun olmak.

Yaş: 16.03.2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (16.03.1992 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

Askerlik: Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2023 Nisan ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

Sağlık : Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü: Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil: Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım: Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Başvurular İnternet'ten Yapılacak!

İş Bankasından 9 Mart 2022 tarihli gelmiş olan memur alımı ilanına göre başvurular ilan tarihi le başladı. Adaylar başvurularını en geç 16 Mart 2022 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Online Sınav Yapılacak!

Başvurusunu gerçekleştiren adaylar Banka tarafından açıklanacak sonuçlar doğrultusunda Online sınava tabii tutulacaklardır.

BAŞVURU EKRANI: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/memur---istanbul-avrupa-yakasi--2022MAS4

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış eke
Barış eke - 2 yıl Önce

Başvuru ekranı neden açılmıyor acaba ekran açılmadığı için başvuruyu gerceklestiremiyorum