İş Bankası Memur Alımı Sınavı 01 Nisan 2019 ve İzleyen Günlerde Yapılacak

İş Bankası geçtiğimiz günlerde memur alımı için başvurularını tamamlamıştı. İlgili memur alım sınavı ise 01 Nisan 2019 tarihinde ve izleyen günlerde yapılacak. İşte sınava dair detaylar şöyledir.

İş Bankası Memur Alımı Sınavı 01 Nisan 2019 ve İzleyen Günlerde Yapılacak

İş Bankası bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek için geçtiğimiz günlerde ilan etmiş olduğu İstanbul memur alımı sınavı duyurusu ile yüzlerce İstanbullu aday bu ilana başvuru yaparak sınava katılmaya hak kazanabilir. Bu yönde başvurularını bitirmiş olan adaylar memur alım sınavının ne zaman yapılacağına dair detayları bilmek istiyorlar.

Bize ulaşan adaylar İş Bankası Memur alımı sınavları hakkında detaylı bilgi almak istemişlerdi ve bizde İşin olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları aktarıyoruz.

Hangi Koşullarda Başvurular Kabul Edilmez?

İş Bankası alımını yapacağı memur adaylarından, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından Türkiye'nin her yerinde görev yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak, Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmak, Affa uğramış bile olsa herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yazılı sınavın yapılacağı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılmış olan Operasyon Destek Elemanı, Memur, Operasyon Elemanı,Çağrı Merkezi, Özel Güvenlik Görevlisi ve şoför kadroları için yapılan sınavdan başarısız olmamış olmak ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak şartları dahilinde adaylar başvurularını tamamladılar.

Yukarıda belirtilen bu nitelikleri taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Adayların bu nitelikleri taşımadıkları sonradan anlaşılsa bile başvuruları veya sınavları iptal edilecek.

Memur Sınavı 01 Nisan 2019 Tarihi ve İzleyen Günlerde:

Sınavın yazılı aşaması 1 Nisan 2019 Pazartesi günü ve izleyen günlerde İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Sınavla ilgili tüm davet ve duyurular “İş Bankası Aday Kariyer Portalı”’nda yer alan Başvurularım alanından yapılacaktır. İşe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır.

DİĞER BANKA İLANLARINA BURADAN ULAŞINIZ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 09:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
sak
sak - 4 yıl Önce

merhaba. Sınav tarih olarak 1 nisan 2019 diye geçiyor fakat giriş belgesinde sınav tarihi 3 nisan 2019 olarak geçiyor tam saat ve tarih nedir acaba