İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı! 2019 Memur Alımı

İş Bankası memur alımı yapacağını ilan etti. Devamlı olarak farklı bölgeler için ilan yayımlayan İş Bankası bu sefer ise İstanbul şube ve müdürlükleri için memur alacağını duyurdu. Başvuru şartları ve detayları sizlere haberimizde veriyoruz.

İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı! 2019 Memur Alımı

İş Bankası İstanbul ili için yeni bir ilan yayımladı. Üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabileceği bu ilan ile İş Bankası İstanbul'da bulunan Şube ve Müdürlüklerinde görevlendirmek üzere Memur alımı sınavı düzenleyecek. İlgili sınav 01 Nisan 2019 tarihi ve izleyen günlerinde yapılacak. Adayların bu sınava başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen sınav başvuru şartlarını yerine getirmeleri zorunludur. Sınavın ilk yazılı aşaması İstanbul'da gerçekleştirilecektir.

MEMUR ALIMI SINAV BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İş Bankası adaylardan bazı nitelikler arayacak. Bu yönde İş Bankası Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Hala yapıyor iken en geç 01 Nisan 2019 tarihine kadar tamamlamış olmak veya 2020 Ağustos ayına kadar muaf olmak, Sağlık açısından Türkiye'nin her yerinde görev yapmasına engel olabilecek durumu olmamak, Herhangi kurum veya kuruluşta mecburi hizmet yükümlülüğü olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Memur alımının İstanbul'da yapılacağından İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin en az dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmuş olmak, yazılı sınavın yapılacağı tarih ( 01 Nisan 2019 ) itibari ile 30 yaşından gün almamış olmak ve Daha önce İş Bankası tarafından yapılan memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarına katılıp mülakat aşamasında başarısız olmamış olmaları gereklidir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlandığı tarih itibari ile başlayabilir ve en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar Cuma Günü saat 12:00 a kadar gerçekleştirmeleri zorunludur. Buna göre adaylar başvurularını sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. İş Bankası tarafından alınan başvurular değerlendirilecek adaylara uygun bulunan adaylara diğer süreçler bilgilendirileceklerdir. İlan hakkında detayları aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: //bit.ly/isinolsa-isbankasıı bağlantısını kopyalayarak ve taraycınıza yapıştırarak ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 11:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 3 yıl Önce

3 nisan sınava girecek olan var mı