İş Bankası Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor ( 2021 Yılı Uzman Yardımcısı )

İş Bankası memur alımı başvurularında sona geldik. 2021 Yılı Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Uzman Yardımcısı Sınavı Ne zaman?

İş Bankası Memur Alımı Başvurusu Sona Eriyor ( 2021 Yılı Uzman Yardımcısı )

İş Bankası memur alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İş Bankası 2021 yılı Banka Memuru Alımı yapacağını bildirmişti. Başvurularda artık son güne geldik. Sınav aşamaları nedir? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Başvuru detayları nelerdir?

Banka Memuru Alımı Detayları Nedir?

İş Bankası yayımladığı ilanda Bankanın İstanbul Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirmek üzere Online uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile Banka Memuru alımı yapılacak.

Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Henüz Banka Memuru alımı ilanına başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki nitelikler doğrultusunda gerçekleştirecekler.

İş Bankası adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sağlık açısından Türkiye geneli görev yapabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta görev yapmıyor olmak" gereklidir.

Özel Olarak ise adaylardan, 30 Yaşını doldurmamış olmak, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bölümlerinden mezun olmak şartı aranacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İş Bankası banka Memuru Alımı başvuruları sona ermekte olup adaylar en geç 25 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Bu kapsamda başvuru sonuçları 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü açıklanacaktır.

Sınav Aşamaları Nedir?

  • Genel Yetenek Sınavı: Online olarak gerçekleştirilecek sınav sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır.
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların incelenmesini sağlayan online olarak gerçekleştirilecek değerlendirme yöntemidir.
  • İnsan Kaynakları Görüşmesi: YAŞ İnsan Kaynakları uzmanları ile gerçekleştirilen görüşmedir.
  • Panel Mülakat: YAŞ Üst düzey yöneticilerimizle gerçekleştirilen görüşmedir.

BAŞVURU EKRANI BURADA

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 22:19
YORUM EKLE