İş Bankası Memur Alımı Başvuruları 29 Ağustos'a Kadar Devam Edecek

İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 2021 yılı memur alımı ilanı yayımlamıştı. Başvurular 29 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek.

İş Bankası Memur Alımı Başvuruları 29 Ağustos'a Kadar Devam Edecek

İş Bankası memur alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek Müfettiş yardımcısı alımı yapılacak.

Banka Memuru Alımı için adaylara Müfettiş yardımcılığı sınavı yapılacak olup sınav 5 Eylül 2021 tarihi Pazar günü yapılacaktır. SInav İnternet üzerinden Online olarak gerçekleştirilecektir.,

BAŞVURU SÜRECİ 29 AĞUSTOS'TA SONA ERECEK!

İş Bankasının memur alımları Ağustos ayının sonunda sona erecektir. Başvurular, ilanın temmuz ayında yayımlanması ile birlikte başlamıştı ve en geç 29 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını sadece İş Bankası resmi İnternet adresi olan cv.isbank.com.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR:

UYRUK: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

EĞİTİM: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak.

YABANCI DİL: İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve tabloda yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.

ASKERLİK: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2022 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

SAĞLIK DURUMU: Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

YAŞ: Sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (5 Eylül 1991 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Daha önce, Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

DİĞER BANKA PERSONELİ ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE