İş Bankası Memur Alımı Başladı! KPSS Şartı Yok

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sistem uzmanı pozisyonu için personel alımı yapıyor. Başvuru tarihleri ve detaylar.

İş Bankası Memur Alımı Başladı! KPSS Şartı Yok
Türkiye İş Bankası her sene yüzlerce personel alımı yapmakta olup alımlar hakkında İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile adaylara konu hakkında bilgi vermektedir. Yeni yayımlanan duyuru ile Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde sistemi uzmanı pozisyonunda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını kamuoyuna ilan etti. Alınacak olan adaylar müracaatlarını yapacak ve müracaatların alınması ile adaylar sınava tabii tutulacak. Bu sınavdan da başarılı olan adaylar Türkiye İş Bankası bünyesinde sistem uzmanı pozisyonunda göreve başlayacaktır.

Başvuru Tarihleri

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayımladığı broşür ilanı ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sistem uzmanı pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan adayların hangi tarihlerde müracaat etmesi gerekiyor. Adaylar 27 Şubat 2017 tarihine kadar sınav müracaatı yapabilir. Sınav 1 Mart 2017 günüde düzenlenecek.

Kimler Başvuru Yapabilir

30 yaşını doldurmamış olmak
Çok iyi derece ingilizce biliyor olmak
IBT sınavından en az 85 puan almış olmak
Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmak
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da Mayıs 2018'e kadar tecilli
Lisans mezunu olmak (belirli bölümler)
Bölümler; bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri,
istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik
İş Bankasının daha önce ki mülakatların başarısız olmamak
Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde istihdam etmeye elverişli olmak

Yukarıda belirtilmiş olan şartlar İş Bankası tarafından aranmakta olup adaylar 27 Şubat 2017 saat: 18.00'a kadar 1 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan sınava başvuru yapabilir. Başvuru yapmak ve detayları öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/qSOLXb

YORUM EKLE