İş Bankası Lise Mezunu Şoför Alımı 2021 Başvuruları Devam Ediyor

Banka Personel alımı için başvuru süreci devam ediyor. İş Bankasına en az lise mezunu personel alımı yapılacak.

İş Bankası Lise Mezunu Şoför Alımı 2021 Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası personel alımı ilanı yayımlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Şoför Alımı için başvurular hala devam ediyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını en geç 18 Ekim 2021 tarihine kadar gerçekleştirebilecekler. Ayrıca En az lise mezunu personel alımı yapılacak. Banka Personeli Alımı için adaylardan hangi nitelikler aranacak? Değerlendirme süreci nasıl olacak? Sınav ne zaman?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İş Bankası Şoför Alımı için adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda en geç 18 Ekim 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda İş Bankası kariyer adresi üzerinden alınacak başvurular için üyelik oluşturmanız gerekli ve ilgili alanların doldurulması ile başvuru yapılacaktır.

BAŞVURU EKRANI: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/sofor-2021SFR2

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İş Bankası Şoför alımı için adaylardan en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, 28 yaşını doldurmamış olmak, Askerliğini yapmış olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine 2016 yılından beri sahip olmak, İstanbul'da ikamet ediyor olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine, SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak ve 18.10.2023 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik belgesine sahip olmak gereklidir.

SINAV NASIL YAPILACAK

Başvuruda bulunan adaylar öncelikle banka tarafından mülakat tarzında yapılacak online sınava katılacaklar. Sonrasında ise Araç Sürüş Testi ile Ulaştırmadan sorumlu yöneticilerle sürüş becerilerinin gözlemleneceği sürüş testine katılım yapılacaktır.

DİĞER BANKA PERSONELİ ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir meşe
kadir meşe - 13 ay Önce

şu yaş sınırını 35 sabitlesinizde kurtulsa şu millet..

Fırat
Fırat - 13 ay Önce

Benim pisko teknik src defansif surıs hepsi var ilk yardım egitim belgesi bile var ama yazş 35

Nezehat Amil
Nezehat Amil - 13 ay Önce

35 yaş üstü ne yapsın birde onu söyleseler

Okan
Okan - 13 ay Önce

Nerden basvurabiliyoruz