İş Bankası KPSS Şartsız Uzman Yardımcıları Alıyor

İş Bankası KPSS Şartsız Uzman Yardımcıları Alıyor.İş Bankası kendi bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli alanlarda uzman yardımcısı aramaktadır.Bankanın başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

İş Bankası KPSS Şartsız Uzman Yardımcıları Alıyor

Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan ilana göre bankanın İstanbul şubelerinde istihdam etmek üzere uzman yardımcıları alımı yapacağını duyurdu. İlana son başvuru tarihi 10.06.2019 olup adaylar bu süreçte bankanın internet sitesi atacılığı ile online olarak ön başvuru yapabilecektir. İş Bankası Müdürlüğü bünyesinde yapılacak alımda adaylar farklı bölümlerde uzman yardımcısı olarak görevlendirilecektir. Başvurular sadece bankanın Kariyer Portalı üzerinden online olarak yapılacak ve uygun görülen başvurular için daha sonra davet gönderilecektir.

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Alım Şartları Nelerdir?

İş Bankası tarafından açıklanan ilanda başvuru yapacak adayların şu şartları sağlaması gerekmektedir:

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Yazılı sınav tarihinde 30 yaşını doldurmamış olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak (detaylı liste banka internet sitesinde)
  • İleri seviye İngilizce – Almanca – Fransa dillerinden birini bilmek ve uluslararası sınav sonucu ile belgelendirmek (85 üzeri TOEFL, vb)
  • Sağlık durumu mesleği yapmaya elverişli olmak,
  • Erkek adaylar için askerliği tamamlamak, muaf olmak ya da 2020 yılı Kasım ayına kadar tecilli olmak,
  • İş Bankası uzman yardımcılığı sınavlarına birden fazla katılmamak.

Uzman yardımcılığında sınavlar genel olarak 3 aşamadan oluşmakta olup ilki genel yetenek testi, iş yaşamı testi ve mülakat olarak yer almaktadır. Sınav hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkten ulaşım sağlayabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ VE DETAYLARI >>>>> https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Documents/uzman-yardimcisi-alim-sinavi-15-06-19.pdf

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 07:04
YORUM EKLE