İş Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor.

İş Bankası 2018 yılı personel alım ilanlarını bir yenisini daha ekledi. İş bankası tarafından yapılan duyurunun detayları belli oldu. Başvuru şartları neler? son başvuru ne zaman? haberimizde..

İş Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor.

İş bankası personel alımı yapacak. Çok sayıda personel alımı yapan İş Bank geçtiğimiz günlerde güvenlik görevlisi alımı için ilan yayımlamıştı. Lise mezunu adayların iş ve meslek tercihinde önemli yere sahip olan şoförlük alımları birçok firmada yapılan alımlarla devam ediyor. İş Bankası yeni personel duyurusuna ilişkin bazı detayları paylaşacağız. İş bank şoför alımlarında lise mezun adaylar da başvuru yapabilecek.

İş Bankası özel güvenlik alımı sınavı 23 Ocak tarihinde gerçekleşti. Yeni memur alımlarına devam eden İş bankası genel müdürlük ve şubelerde görevlendirilmek üzere şoför alımı yapacak. Adaylar 9 Şubat 2018 tarihinde sınava alınacak. Sınav İstanbul'da  gerçekleştirilecek.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yaş şartı; Sınavın yapıldığı 9 şubat tarihi itibari ile 28 yaşından küçük olmak.
Ehliyet şartı; B sınıfı ehliyet ile D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak ehliyeti 2016 yılından önce almış olmak. SRC1 ve SRC2 herhangi  tanesi ile SRC3 ve SRC4 belgesinden bir tanesine sahip olmak. Ayrıca psikoteknik belgesine sahip olmak

İkamet şartı; Mersin, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Kırklareli illerde ikamet ediyor olmak.

Mezuniyet şartı; lise ya da meslek lisesinden mezun olmak.

Askerlik şartı; Erkek adayların askerliği bitirmiş olmaları gerekiyor.

Diğer şartlar; Daha önce iş Bankası sınavlarının mülakatından elenmemiş olmak, sağlık şartlarında Türkiye'nin her yerinde görev yapabilmeye uygun olmak, zorunlu bir hizmeti bulunmamak, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamak, 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK ?

İş Bankası şoför alım ilanına başvurular 30 Ocak tarihinde bitecek. Başvurular sadece iş bankası kariyer ilan sitesi üzerinde yapabilecek. Kazanan adaylar Ankara, İzmir, Diyarbakır, Kırklareli, Mersin illerinde görev alacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/RZfPzQ

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 21:10
YORUM EKLE