İş Bankası En Az 5000 TL Maaş İle Memur Alımı Online Sınav Yapılacak

İş Bankası memur alımı başvuru süreci başladı. Ekim ayına kadar devam edecek olan online Sınav şartları nelerdir?

İş Bankası En Az 5000 TL Maaş İle Memur Alımı Online Sınav Yapılacak

İş Bankası yeni memur alımı ilanlarını yayımladı. Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Genel Müdürlükte Uzman Yardımcısı Alımı ilanı devam ediyor. Başvuruları hala devam etmekte olan Banka ilanları için Adaylardan bazı nitelikler talep ediliyor.

İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı uzman veya kurumsal şubelerde portföy yöneticisi olarak görev yapacak olup pazarlama, ürün yönetimi, satış, insan kaynakları, proje yönetimi, iletişim faaliyetleri, sermaye piyasaları, risk yönetimi, hazine, ödeme sistemleri, dijital bankacılık ve proje finansmanı gibi birçok farklı alanda çalışma ve uzmanlaşma fırsatı yakalayacaklar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İş Bankası Memur Alımı başvurusu için adaylardan, Yaş, Eğitim, Yabancı Dil ve genel nitelikler aranacak.

Genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluştan disiplin cezası almamış olmak, Daha önce banka tarafından yapılan Uzman Yardımcılığı sınavına bir defadan fazla katılmamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gereklidir.

Özel Olarak İse:

  • Fransızca, Almanca ve İngilizce dillerinden çok iyi derecede bilmek ve sertifika sahibi olmak,
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak,
  • 30 yaşını tamamlamamış olmak,

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İş Bankası Uzman Yardımcısı alımı başvuruları Elektronik ortamda başlamış olup en geç 1 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvuru yapmak isteyen adaylar sadece Bankanın kariyer adresi üzerinden yapılması gereklidir.

ONLİNE SINAV YAPILACAK

Başvuru yapmış olan adaylar başvuruların geçerli olması durumunda Online sınava katılacaklar. Genel Yetenek Sınavı şeklinde sınav yapılacak olup sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir teste girilecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/uzman-yardimcisi-2021UZY4

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fisun ÖZDİL Güler
Fisun ÖZDİL Güler - 8 ay Önce

Lise mezunuyum işe girmek istiyorum