İş Bankası Bünyesine Farklı Pozisyonlardan Personel Alımları Yapılıyor! İşte Detaylar

İş Bankası bünyesine, farklı personel kadroları üzerinden personel alımları yapılıyor. Yürütülen banka personeli alımlarına başvuru detayları hakkında tüm bilgilendirmelere haberimizde yer veriyoruz...

İş Bankası Bünyesine Farklı Pozisyonlardan Personel Alımları Yapılıyor! İşte Detaylar

İş Bankası Personel Alımları Yapacak

Ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan, önemli istihdamlar yaratan ve başarılı projeler yürüten İş Bankası bünyesine, personel alımları yapılacaktır. Yürütülen bu personel alımları için adayların taşıması gereken şartlar da diğer nitelikler de ilan bağlantıları üzerinde detaylıca aktarılmaktadır. İş Bankası bünyesine yapılan personel alımları farklı kadrolar üzerinden yapılmaktadır.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIM POZİSYONLARI

Kariyer sayfası üzerinden personel alımı yaptığı kadroları duyuran İş Bankası, ilgili adaylara başvurular da dikkat edilmesi gereken noktaları aktarmıştır. Bu bağlamda en önemli detaylardan bir tanesi, banka tarafından daha önce yayımlanmış bir ilana başvuru yapmış ve sözlü mülakat aşamasında başarısız sayılmamış kişilerin başvurabileceğidir. İlgili adayların daha önce banka mülakatlarında elenmemiş olması gerekmektedir.

KADROLAR

Müfettiş Yardımcısı
Uzman Yardımcısı
Memur
Sistem Uzmanı
Sistem Destek Uzmanı
Takip Memuru
İhtisas Elemanı
Özel Güvenlik Görevlisi
Şoför

BAŞVURULAR VE GENEL BİLGİLENDİRMELER

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar; banka tarafından yayımlanacak ilanları kariyer sayfası üzerinden takip etmelidirler. Mevcutta müfettiş yardımcısı ilanı için bağlantı adresi, aşağıda yer alacak adreste adaylara ulaştırılmıştır. Diğer pozisyonlarla alakalı bilgilendirmelere de yine bu adresten erişim sağlanabilmektedir.

İlan bağlantısı > https://goo.gl/9pfChr

BANKA MEMURU ALIMLARI CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM OLARAK GELSİN, ANINDA BAŞVURUN! UYGULAMALARI İNDİRİN

isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirerek; yürütülen tüm memur ve personel alımlarından anında haberdar olabilir, ilk başvuruyu siz yapabilirsiniz. Uygulamalarımız ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyithan KARAHAN
Seyithan KARAHAN - 4 yıl Önce

Bahsettiginin kadroların sadece 2 de alım ver başka yok müfettişle normal memur alımı ankara ve istanbul diğer kadroları niye yaziyorsunuz