İş Bankası 8 Alanda Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvuru Yapabilir?

İş Bankası 2022 yılı personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Nisan ayı yayımlanan ilan ile 8 alanda Uzman yardımcısı alımı yapılacak.

İş Bankası 8 Alanda Memur Alımı İlanı Yayımlandı! Kimler Başvuru Yapabilir?

İş Bankası Memur alımı ilanı yayımlandı. Yeni gelmiş olan Banka Personeli Alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Uzman Yardımcısı alımı ilanı yayımladı. Banka bünyesine 8 farklı alanda olmak üzere Lisans mezunu adaylar içerisinden online sınav ile memur alımı yapacak. Banka Uzman yardımcısı pozisyonunda ekip arkadaşları aradığını belirterek ilan hakkında detayları paylaştı. 

8 farklı Alanda Banka Memur Alımı Yapılacak!

Yönetici olmak üzere eğitilen Uzman yardımcıları için Bankanın 8 alanında İhtiyaç duyulduğu paylaşıldı. Bu kapsamda alımlar,

  • Pazarlama, Satış ve Ürün Yönetimi,
  • İnsan Kaynakları ve İletişim,
  • Dijital Bankacılık ve İnovasyon,
  • Krediler ve Proje Finansmanı,
  • Kurumsal Uyum,
  • Ekonomi, Finans ve Hazine,
  • Kurumsal ve Organizasyonel Strateji,
  • Kurumsal ve Özel Bankacılık Şubeleri,

Alanına Göre İş Tanımı:

Adaylardan Aranacak Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

Banka Uzman yardımcısı alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye CUmhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile en geç 2023 Şubat ayına kadar ilgisi olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Sağlık açısından grevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak" şartları aranacaktır.

Özel Başvuru Şartı;

Eğitim şartı: Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren ilgili alanlarından mezun olmuş olmak.

Yaş şartı: Son başvuru tarihi olan 1 Mayıs 2022 tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak gereklidir.

Yabancı Dil Şartı: Çok iyi derecede İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini bilmek ve değerlendirme sürecinde yapılacak online İngilizce sınavında gerekli başarıyı göstermek.

Başvurular Elektronik Ortamda Yapılacak!

İş Bankası perosnel alımı başvıuruları sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecek. İş Bankası kariyer adresi üzerinden alınacak Banka Memuru başvıuruları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca Banka Memur Alımı sınavı da Online olarak bilgisyar ortamında gerçekleştirilecektir.

Başvuru Adresi: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/uzman-yardimcisi-alimi-2022UZY1

YORUM EKLE