İş Bankası 2021 Yılı Banka Memuru Alımı ( Uzman Yardımcısı ) İlanı Yayımladı!

İş Bankası bünyesine 2021 yılı için banka memuru alımı ilanı yayımladı. Lisans mezunu adaylar içerisinden uzman yardımcısı sınavı yapılacak. İşte şartlar.

İş Bankası 2021 Yılı Banka Memuru Alımı ( Uzman Yardımcısı ) İlanı Yayımladı!

İş Bankası 2021 yılı Memur Alımı ilanı yayımladı.

İş Bankası Alımları için banka resmi Kariyer adresi üzerinde yayımladığı ilana göre 2021 yılı Banka Personeli Alımı yapılacak. Alımlar Bankanın İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğü bölümlerinde görevlendirmek üzere uzman yardımcılığı Giriş sınavı ile yapılacak. Bu kapsamda İş Bankası uzman yardımcılığı sınavı online olarak yapılacak. Peki online Uzman yardımcısı Alımı sınavına kimler katılabilecek? Genel ve Özel şartlar nedir?

UZMAN YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İş Bankası 2021 yılı Banka Memuru Alımı için adaylardan bazı genel ve özel nitelikler talep edilmektedir. Bu yönde genel ve özel olarak,

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • 03.05.2021 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (03.05.1991 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Ağustos 2022 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak.
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.
  • Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek.
  • Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

İş Bankası Uzman yardımcısı alımı için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 22 mart 2021 tarihi ile başladı. Başvurular en geç 25 Nisan 2021 tarihi Pazar Günü 23:59 a kadar yapılması gereklidir.

Başvurular sadece İş Bankası kariyer adresi üzerinde online olarak cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvuru yapılabilecektir. Peki Sınav ne zaman yapılacak?

BAŞVURU EKRANI BURADA

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Başvurunuz uygun bulunduğu takdirde sınav davetiniz başvuru bilgilerinizde belirttiğiniz e-posta adresine 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü gönderilecektir. Bu süreçte spam(istenmeyen) e-postanızı da kontrol etmenizi rica ederiz.

4 AŞAMALI SINAV YAPILACAK!

Genel Yetenek Sınavı: Online olarak gerçekleştirilecek sınav sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşmaktadır.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları: İş hayatını örnekleyen uygulamalarla yetkinlik ve davranışların incelenmesini sağlayan online olarak gerçekleştirilecek değerlendirme yöntemidir.

İnsan Kaynakları Görüşmesi: İnsan Kaynakları uzmanları ile gerçekleştirilen görüşmedir.

Panel Mülakat: Üst düzey yöneticilerimizle gerçekleştirilen görüşmedir

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 23:15
YORUM EKLE