İş Bankası 2019 Nisan Ayı Personel Alım İlanı! Kimler Başvuru Yapabilir

İş Bankası yayımlamış olduğu ilanda Nisan ayı içerisinde banka personel alımı yapacağını belirterek bu yönde sınav yapacağını açıkladı. İşte şartlar ve başvuru yolları.

İş Bankası 2019 Nisan Ayı Personel Alım İlanı! Kimler Başvuru Yapabilir

İş Bankası resmi internet sitesinde yayımladığı ilan ile bünyesine banka personel alımları yapacağını açıkladı. Bu kapsamda İş Bankası 11 Mayıs 2019 tarihinde Müfettiş Yardımcılığı Sınavı yapacağını belirterek sınav sonucuna göre bu yönde alım yapacak. Adaylardan bazı nitelikler aranmakta ve bu nitelikler doğrultusunda başvuru alınmaktadır.

İş Bankası yayımladığı ilanda, Bankanın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin , Genel müdürlük bölümlerinin , Yurt içi, Yurt dışı şubelerinin yönetimini kontrol ettiği olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek Müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

BANKA PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NEDİR?

İlgili banka personel alımı ilanına göre İş Bankası alımını yapacağı Müfettiş yardımcısı adaylarından, Yazılı sınavın yapılacağı yılın ocak ayı itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin ilgili alanlarından mezun olmuş olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, Affa uğranmış bile oluca herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Türkiye Cumhuriyeti mezunu olmak, Almanca, Fransızca veya Almanca dillerinin herhangi birini çok iyi derecede biliyor olmak ve Daha önce bankanın düzenlediği sınavların herhangi birinden, Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak şartları aranacak.

BAŞVURU VE SINAV DETAYLARI

İş Bankası Müfettiş yardımcılığı sınavı 11 mayıs 2019 tarihi Cumartesi Günü İstanbul ve Ankara İllerinde yapılacak.

Adaylar bu yönde başvurularına ilanın Bankanın resmi İnternet sitesi üzerinde yayımlanması ile birlikte başlamış oldu ve başvurular en geç 29 Nisan 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. Bunun dışında bankaya veya şubelere yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sonrası adayların yaptıkları başvurular değerlendirilecek olup duyuru ve davetler yine “İş Bankası Aday Kariyer Portalı”’nda yer alan Başvurularım alanından yapılacaktır.

İlanın Detayları : www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:51
YORUM EKLE