Halkbank KPSS'siz Bankacı Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı! Sınav Tarihi!

2020 Halkbank KPSS'siz bankacı personel alımı sınavları Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak. Anadolu Üniversitesi son dakika açıklamasına göre sınav giriş belgesi açıklandı sınav tarihi nedir detaylar haberde

Halkbank KPSS'siz Bankacı Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı! Sınav Tarihi!

Halkbank bankacı personel alımı sınavı giriş belgesi açıklandı.

Türkiye'nin kamu bankalarından bir tanesi olan Halkbank Anadolu Üniversitesi işbirliği ile personel alımı sınavı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde açıklanan Halkbank 2020 sınavı başvurusu yapan adaylar için Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi aracılığıyla sınav giriş belgeleri açıklandı ifade edildi. Sınav 8 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilecek 4 Temmuz ile 7 Temmuz tarihlerinde sınav giriş belgesi adayların erişimlerini açık olacak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR!

2020 Türkiye Halkbank Anonim Şirketi personel alımı sınavları Anadolu Üniversitesi bünyesinde yapılacak. Müfettiş, uzman yardımcısı, banko görevlisi alımlarında başvuru ücreti 95 TL olarak belirlenmiş ve kredi kartı ile banka kart aracıyla ödemeler gerçekleştirilmişti. Başvuru şartlarında adayların 1 Ocak 1990 tarihinden sonra doğmuş 4 yıllık lisans bölümlerinden mezuniyet belgesine sahip, ikametgah şartlarını sağlayan ve adayların Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya engeli olmayan ve sağlık şartını uyumlu olmaları gerekmektedir.

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/giris

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 05:44
YORUM EKLE