Halkbank KPSS'siz ve Sınavsız Bankacı Personel Alımı İlanı Açıkladı!

Kamu bankalarından Halkbank yeni personel alımı ilanı açıkladı. KPSS'siz ve sınavsız bankacı alımı ilanına ait detayları işin olsa okuyucularına aktarmak istiyoruz.

Halkbank KPSS'siz ve Sınavsız Bankacı Personel Alımı İlanı Açıkladı!

Kamu Banklarından Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası ile Halkbank bankacı ihtiyaç bulunan kadrolar için personel alımlarını kendi bünyesinde açıklanan ilanlar ve sınavlar ile yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Anadolu Üniversitesi Halkbank ile Ziraat Bankası sınavlarında adayların seçim aşaması devam etmektedir.

Anadolu Üniversitesi, 5 Eylül 2020 tarihinde Zİraat teknoloji işe alım sınavı sonuçlarını açıkladı. Sınav sonuçlarının ardından sözlü mülakat ile diğer değerlendirme aşamaları yapılacaktır. Halkbank için ise yeni ilanlar açıklanmaya devam ediyor. iOS Android uygulama geliştirme uzmanı bankanın bünyesinde görevlendirilecek personellerin görev tanımında ise şu şekildedir. Başvuru şartları şu şekildedir;

HALKBANK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI;

Eğitim Şartları; Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar mühendisliği Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Askerlik şartı; Adayların askerliğini tamamlamış olmaları ve en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Yabancı Dil Şartı; İyi derece sözlü ve yazılı ingizlice bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Tecrübe Şartları; Bankacılık sektöründeki yazılım süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli olmak gerekmektedir. Takım çalışmasına uygun olmak,

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Halkbank bilgi teknolojisi alanında kpss yada herhangi bir sınav olmadan tam zamanlı mobil bankacılık ekibine personel alımında başvurular https://bit.ly/2EDU8ee linki üzerinden yapılabilecektir. Adaylar İstanbul ilinde görevlendirileceklerdir. Bankanın 10 Binden fazla sayıda personeli görev yapmaktadır. 1938 yılında kurulan Halkbank Bin'den fazla şubesinde kurumsal ve bireysel müşterilerine bankacılık hizmetleri sunulmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Busraa.78
Busraa.78 - 2 yıl Önce

Optisyenlik. Artık bizde yerimizmiş alalım bakanım