Halkbank 1295 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Halkbank bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolarda toplamda 1295 kişilik kadro ile personel alımı başvurularında son günlere gelindi. İşte detaylar.

Halkbank 1295 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

Halkbank personel alımı yapıyor. Halkbank bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolarda toplamda 1295 kişilik kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile başlamışlardı.Ancak duyuruya göre başvurular artık sona eriyor. Başvuru şartlarını taşıyan herkes başvurusunu yapabilirler.

Adaylar başvuru yaptıkran sonra Halkbank tarafından yapılacak sınava katılacaklardır. Adaylar sınava katılabilmeler için Sınav Ücretinin bedelini bankaya yatırlamalrı gereklidir. Sınav bedeli olarak 75 TL yi en geç 09 Kasım 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden, adayın T.C. Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ile en az biri cep telefonu olmak üzere 2 (iki) telefon numarası verilerek yatırmaları gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen adaylar 01 Aralık 2017 ile 10 Aralık 2017 tarihleri arasında Halkbank resmi internet sitesinden “T.C. Kimlik Numarası” ve “Aday Şifresi” girerek, Sınav yerini, saatini öğrenebilirler.

SINAV İÇİN HANGİ ŞARTLAR ARANIR?

Halkbank alacak olduğu 1295 kişilik kadro ile adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Her ne sebeple olursa olsun suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Bankacılık kanunlarına göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda tumu, özgeçmişi ve davranışlarından mesleğine uygun olmak şartları aranacaktır. 

HANGİ KADRODA KAÇ PERSONEL ALINACAK?

Halkbank 3 farklı duyuru yaptı ve toplamda 1295 kişi alacağını belirtti. Buna göre Halkbank İstanbulda' 35 Müfettiş yardımcısı, 25 İç Kontrolör Yardımcısı, 170 Uzman Yardımcısı, 10 Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı, 5 Bilgi Teknolojileri İç Kontrolör Yardımcısı ve 50 Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı olmak üzere toplamda 295 personel alacak. Tüm Türkiye genelinde ise 1000 kişilik kadro ile Servis Görevlisi alacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Halkbank personel alımı başvuruları sona eriyor. Hala başvuru yapmamış veya başvuru işlemlerini tamamlamamış olan adaylar başvurularını en geç 9 kasım 2017 tarihine kadar yapmaları şarttır. Başvurular Halkbank resmi internet sayfasından yapılacaktır. Bunun dışında şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. İlan hakkında dhaa detaylı bilgi almak için be Halkbank 1295 kişilik kador ile alım yapan kadroların özel şartlarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 09:50
YORUM EKLE