Garanti Bankası 13 Farklı Pozisyona Personel Alımları Yapacak! Yeni İlanlar Yayımlandı

Garanti Bankası bünyesine özel bir kariyer sitesi aracılığıyla banka personeli alımları gerçekleştirilecektir. Yürütülecek alımlara yönelik tüm detaylar haberimizde yer almaktadır...

Garanti Bankası 13 Farklı Pozisyona Personel Alımları Yapacak! Yeni İlanlar Yayımlandı

İlgi gören bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, bünyesine yeni personelleri katmaya hazırlanıyor. Türkiye' de çok sayıda şubesi ve çalışanı bulunan banka, özel bir kariyer sitesi üzerinden garanti bankası personel alım ilanı yayımlamış durumda. Yayımlanan ilana başvurular alınmaya başlandı ve adayların başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri bekleniyor. Uzunca bir süre daha yayında kalacak olan ilanlarla alakalı bilinmesi gereken detaylara aşağıda yer vermeye çalışacağız.

Garanti bankası 13 farklı pozisyona personel alımı

Aşağıda bağlantısı bulunacak olan kariyer sitesi üzerinden garanti bankası personel alımı gerçekleştirilmektedir. Bu alımlar için adayların mesai saatlerine özen gösterecek olması, T.C vatandaşı olması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması, kendini geliştirmeye açık olması, temsil yeteneği bulunması, ifade ve muhakeme becerisi gelişmiş olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettirmiş olması, başka bir bankadaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle çıkarılmamış olması, banka personeli olarak güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olması, müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olması gibi ortak şartlar üzerinden başvurular alınmaktadır. İlanlarda pozisyonlara göre farklılık gösteren şartlar ve nitelikler aranmaktadır. İlgili ilanın başvuru bağlantısına aşağıdan erişebilir, başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantının açılmaması durumunda, kariyer sitesini ziyaret edip, arama alanına Garanti Bankası yazıp aratarak tüm ilanlarına erişim sağlayabilirsiniz. İlanlara başvuru yapabilmek için üye girişinin yapılmış olması gerekmektedir.

İlan için tıklayınız.

YORUM EKLE