Burgan Bank Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Burgan Bank farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere, banka memuru alımı yapıyor. Hangi pozisyonlar için banka memuru alımı yapılacak, nasıl başvurular alınacak?

Burgan Bank Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Ülkemizin son birkaç yıldır önemli bankaları haline gelen ve şu anda tüm Türkiye geneli olmasa da özellikle büyük şehirlerde aktif olarak hizmet vermekte olan Burgan Bank 35 farklı şubesi ile operasyonel faaliyetlerini sürdürmekte olup internet üzerinden tüm şehirlere hizmet verilmektedir. Personel kadrosu ile güçlü bir imaj çizmekte olan Burgank Bank aralıklarla yeni kadrolar için personel alımı ilanlarını kamuoyuna duyurmakta olup kariyer sitesi üzerinden farklı pozisyonlar için banka mmeuru alımı yapılacağını duyurdu. Peki Burgank Bank hangi pozisyonlar için banka memuru alımı yapacak, banka memuru alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği pozisyonlar nelerdir?

Alım Yapılan Pozisyonlar Nedir?

Burgan Bank farklı pozisyonlar için banka memuru alımı yapacağını açıkladı. Peki alım yapılacak olan pozisyonlar nelerdir? Buna göre İç Kontrol ve Uyum Yetkilisi, Genel Başvuru, Technology Trainee, Kozyatağı Şube-Ticari Bank. Portföy Yöneticisi, Ataşehir Finans Merkezi Şb-Ticari Port. Yöneticisi, Denizli Şube-Ticari Bank.Portföy Yöneticisi, TÜKETİCİ FİNANSMAN YETKİLİ YARDIMCISI ve Müşteri Kazanımı ve İş Geliştirme Yöneticisi kadroları için Türkiye geneli 30'dan fazla kişi için istihdam alanının açıldığı öğrenildi. Peki adaylar bu ilanlara nasıl başvuru yapacak ve hangi şartlara aship olması gerekmektedir.

Başvuru Detayları Nedir?

Burgan Bank yukarıda yer almakta olan pozisyonlar için banka memuru alımı gerçekleştirmekte olup adayların başvuru yapmak içinn üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun olmak, kılık kıyafetine önem verir olmak, müşteri odaklı olmak, güler yüzlü olmak gibi genel şartlara ve mesleki alanda ise özel bilgilere sahip olması gerekmekte olup müracaatlarını tamamlamak isteyen adaların hemen aşağıda yer alan linki tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak başvurularını tamamlaması gerkemektedir.

https://bit.ly/2SYsqMq

YORUM EKLE