Anadolubank Banka Personeli Alımı 2019

Anadolubank tarafından yayımlanan açıklamaya göre belirlenen kontenjan doğrultusunda müfettiş yardımcısı alınacağı açıklandı. Yayımlanan personel ilanları ile ilgili olarak adayların öncelikli olarak başvuru şartlarına dikkat etmeleri ona göre başvuru yapmaları gerektiğini açıkladı. Detaylar haberimizde..

Anadolubank Banka Personeli Alımı 2019

Anadolubank tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre banka şubelerinde görev olacak müfettiş yardımcıları alınacağı resmi internet sitesi aracılığıyla belirtilmiştir. Yayımlanan personel alım ilanıyla birlikte belirlenen başvuru şartlarında adayların seçim konusunda etkili olacağı, başvuru yapan kişilerin belirlenen başvuru şartlarına göre başvuru yapması gerektiği aksi taktirde başvuruların kabul edilmeyeceği açıklanmıştır. 

Başvuru Şartları

Anadolubank bünyesine yapılacak olan personel alımıyla iligli belirlenen başvuru şartları şu şekilde açıklanmıştır; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, herhangi bir sağlık sorunu bulunmaması, adli soruşturmadan olumlu sonuç alınması 4 yıllık üniversitelerden mezun olması (iktisat, işletme ve idari bilimler), iyi derecede ingilizce bilmek, analtik düşünebilen, öğrenmeye ve gelişmeye açık, iletişimi kuvvetli" olarak genel başvuru şartları belirlenmiştir. Başvurular ile ilgili olarak adayların 31 Mayıs 2019 tarihine kadar başvuru yapabileceği açıklanmıştır.

Başvuru Bilgisi : https://www.kariyer.net/firma-profil/anadolubank-3037-22380

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 17:07
YORUM EKLE