Albaraka Türk Katılım Bankası Memur Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası şubeleri ve müdürlükleri için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Memur Alımı Yapıyor!

Ülkemizin son günlerinde sıklıkla kamuoyunda konuşulan ve uygun faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermekte olan Albaraka Türk Katılım Bankası yatırımlarına hızla devam ettiği gibi yine açık pozisyonları için memur ve personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası memur ve personel alımı ilanları banka tarafından hazırlanmakta olup ilan edilmesi için kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda banka memuru alımının yapıldığı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile ilan detayları nedir.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Banka: Albaraka Türk Katılım Bankası
Farklı Pozisyon Sayısı: 20'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
En Az Mezuniyet: Üniversite

ALINACAK POZİSYONLAR

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi bünyelerinde istihadam etmek üzere 20'e yakın kadro için personel alımı yapmaktadır. Peki alınacak pozisyonlar hangileridir?

Kredi Riski Modelleme Uzmanı
Pazarlama Uzman Yardımcısı
Avukat
Müşteri Deneyimi Uzmanı
BT Teknik Destek Personeli
Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı
Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı
DevOps Mühendisi
Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı

BAŞVURULAR

Yukarıda Albaraka'nın alım yapacağı banka memuru kadroları hakkında detayları verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi, pozisyonlara göre nitelikleri gözlemleyerek başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/Jj2PPm
TÜM BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE