2021 Yılı Lise Mezunu Banka Personeli Alımı İlanları! Kadro ve Şartlar?

Bankalar 2021 yılı iş ilanlarını yayımladı. Farlı Kadrolarda ve niteliklerde Lise Mezunu bankalara personel alımları yapılacak. Başvuru adresi, kadro ve bankalar haberde.

2021 Yılı Lise Mezunu Banka Personeli Alımı İlanları! Kadro ve Şartlar?

Bankalar personel alımı ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre bankalar bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde personel alımı yapacaklarını bildirdiler.

Ülkemizde işsizliğin hala devam etmesi ile birlikte ve Lise mezunlarının iş bulmasının zorluk çekmesi ile birlikte bazı sektörler talep edilmektedir. Bu yönde de Bankalarda çalışmak oldukça cazip gelmekte ve talep görülmektedir.

Bu kapsamda Bankalar yeni 2021 Yılı İş İş İlanları ile bir çok sayıda Lise Mezunu istihdamı sağlayacaklar. Peki 2021 yılı Lise Mezunu Personel Alımı kadroları nelerdir? Kimler başvuru yapabilecekler? tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

LİSE MEZUNU BANKA PERSONELİ KADROLARI:

Kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan Banka Personeli alımı ilanlarına göre alımlar farklı kadrolarda yapılacak. Ancak şu anda Temmuz ve Ağustos ayları için yayımlanan ilanlara göre,

  • İletişim Merkezi Asistanı,
  • Telefonda Satış Temsilcisi,
  • Genel Başvuru,
  • Mobil Satış Temsilcisi,
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
  • İşaret Dili Bilen İletişim Merkezi Asistanı,

Lise Mezunu Alım Yapan Bankalar:

  • Türkiye Finanas Katılım Bankası,
  • DenizBank,
  • Türkiye Ekonomi Bankası ( TEB ),

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Lise Mezunu banka personeli alımı ilanlarına başvuru için adaylardan, En az lise mezunu olmak, İyi derecede İngilizce biliyor olmak, Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek olmak, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti gelişmiş olan, MS Office Programlarına hakim olmak, Vardiyalı olarak çalışabilecek olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İnsan İlişkilerinde Başarılı ve İletişimi becerikli olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Bankalara başvuru yapabilmek için adaylar öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Şartları taşıyan adaylar başvurularını Elektronik ortamda Kariyer adresi üzerinde yapılacak olup başvuru adresini sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. İlgili bağlantı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-telefonda-satis-temsilcisi-2763286

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2021, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yagız
Yagız - 1 yıl Önce

Lise mezunuyum bankada calışanlar ingilizce mi biliyor ingilizce bilsem zaten bankaya gerek yok.