2021 Türkiye Geneli 20 Banka Personel Alımı İlanı Yayımladı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

20 banka personel alımı ilanı yayımladı. Binlerde personel alımı yapılacak olup Tecrübeli veya Tecrübesiz adaylar başvuru yapabilecek olup alımlar en az lise mezunu olacak.

2021 Türkiye Geneli 20 Banka Personel Alımı İlanı Yayımladı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Türkiye Geneli Bankalar personel alımı ilanı yayımladı. 2021 yılı içerisinde belirli aralıklarla ilan yayımlayan bankalar Koronavirüs etkisi azalmaya başladığından ve bazı kısıtlamaların kaldırılmasından sonra yeni personel alımı ilanları yayımladılar.

Bildiğiniz gibi Ülkemizde milyonlarca genç işsiz ve Bir çok kişiye Banka'da çalışmak oldukça cazip geliyor ve Bankaların dolgun maaşları ile genlerimizin hayatı kolaylaşıyor. Bu kapsamda 2021 yılı Banka Personeli alımı ilanlarını sizler için derledik. İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimiz sayesinde Aktif ilanı bulunan tüm bankaları bir ekrana topladık. Bu kapsamda tek sayfa üzerinden 2021 Personel Alımı ilanlarına ulaşabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Bankaların personel alımı ilanlarına başvuru için adayların en az Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmaları gereklidir. Ayrıca adaylardan genel olarak,

  • İyi derecede MS Office kullanabilen,
  • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, zaman yönetimi becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
  • Sağlık açısından görevini yerine getirmesine herhangi bir sağlık problemi olmamak,
  • Her zaman müşteri memnuiyetini düşünmek,
  • Güler yüzlü olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

şartları aranacak.

20 BANKA PERSONEL ALIMI İLANI YAYIMLADI!

Ülkemizde bulunan farklı bankalar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladılar. Farklı kadrolarda Banka Personeli Alımı yapılacak olup aşağıdaki ilanları inceleyebilirsiniz. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde ilanların detaylarını ve başvuru ekranlarını paylaşıyoruz. Başvuru ekranı için ise haberin sonundaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Akbank:

2021 yılının en çok personel alımı yapan banka ünvanına sahip olan Akbank bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Özellikle Uzaktan çalışma imkanı ile ülkemizde devam eden salgın döneminde adaylara oldukça sağlıklı iş imkanı sunuyor. Bu kapsamda aktif 42 iş ilanı bulunan banka yüzlerce personel alımı yapacak. Ayrıca, Yeni mezun, Deneyimsiz ve Deneyimli adayların başvuru yapabileceği kadrolar: Mühendis, Bilişim Personeli, Veri Mimarı, Yönetici, İç Kontrol Uzmanı, İş analisti, Strateji Yöneticisi, Müfettiş, Engelli genel Başvuru, Müşteri İletişim Merkezi yetkilisi kadrolarında personel alımı yapacak.

Anadolubank:

Anadolubank 2021 yılı personel alımı için iş ilanlarını duyurdu. 4 farklı iş ilanı yayımlayan banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Unix/Aix Sistem Yöneticisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, İş Zekası Yazılım Geliştirme Uzmanı, Hazine Operasyon Müdür Yardımcısı alımı yapacak.

HSBC:

HSBC yeni personel alımı ilanları yayımladı. Farklı şubelerde görevlendirmek üzere 5 farklı ilan yayımlayan HSBC bünyesine, Gişe Yetkilisi, Satış Destek Uzman yardımcısı, Müşteri Temsilcisi kadrolarında alım yapacak.

Kuveyt Türk Katılım Bankası:

Kuveyt Türk bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere çok sayıda personel alımı ilanı yayımladı. Buna göre 24 farklı ilan yayımlayan banka 2021 yılı kapsamında personel alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Ön Lisans ve Lisans mezunları içerisinden yapılacak. Bu kapsamda başvurular, Bilişim Personeli, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Operatörü, Mühendis, Mimar, Analist gibi kadrolarda yapılacak.

Vakıfbank:

Vakıfbank kamu bankası olmakla birlikte 2021 yılı kapsamında personel alımı yapacağını bildirdi. Aktif iş ilanı bulunmayan banka Özgeçmiş ile bünyesindeki eksiliği karşılamak üzere her pozisyondan başvuru alacak. Bunun için Elektronik ortamda CV hazırlayarak başvurularınızı bırakabilirsiniz. Banka başvuruları İş Başvuru Havuzuna toplayarak ihtiyaç doğrultusunda oradaki başvuruları inceleyerek adaylara dönüş sağlayacaktır.

Albaraka Türk Katılım Bankası:

Albaraka yayımladığı personel alımı ilanları ile bünyesine yeni adaylar alacak. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara göre yeni mezun olmuş tecrübesiz veya tecrübeli adaylardan farklı alanlarda Banka Personeli alımı yapacak. Aktif bulunan ilanlarına göre, Çağrı Merkezi Personel, Engelli Personel, Türkiye Geneli genel Başvuru, Analist, Gişe Yetkilisi, uzman gibi kadrolarda personel alımları yapılacak.

Bu kapsamda banka yaptığı açıklamada " Albaraka Türk Katılım Bankası'nda kariyer hedefliyorsanız, ilgi alanınız ve yapmak istediğiniz iş doğrultusunda aramıza katılabilirsiniz. Kariyer.net'ten başvuru kabul ediyoruz. Yapılan başvurular kariyer.net aracılığı ile bankamıza ulaşmaktadır. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız " dedi.

Garanti BBVA:

Eski adıyla bilinen Garanti Bankası şimdi adını değiştirerek Garanti BBVA olarak hizmet veren banka 2021 yılı personel alımı kapsamında sadede tek kadro ile personel alımı yapacak. Aktif ilana göre Fon Operasyon Yetkilisi kadrosunda alım yapacak.

Adaylardan bu yönde adaylardan, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odalı ve sorumluluk alan, Müşteri memnuniyetine önem veren, Etkin iletişim kurabilen olmak şartları aranacak.

QNB Finanasbank:

Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Ayrıca Deneyimli veya Deneyimsiz olan adayların başvuru yapabileceği söz konusu ilan için alımlar en az lise, ön lisans ve lisans mezunlarından yapılacak. Başvuruları İnternet ortamında yapılacak olup başvurular, Tele Satış Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Saha Satış Temsilcisi ve Genel başvuru ile Banka Personeli alacak.

Turkıshbank:

Turkıshbank bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere, Açık Yatırım Danışmanı, Müfettiş, İç Kontrol Yönetmen Yardımcısı / Yönetmen, Sistem Yöneticisi, Dönemsel / Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları, Yönetici Asistanı, Risk Yöneticisi, Mali İşler Yönetmeni, Hazine Operasyon kadrolarında alım yapacak.

DenizBank:

Denizbnak 2021 yılı iş ilanlarını duyurdu. Bünyesindeki eksikliği karşılamak isteyen banka en az lise mezun adaylar içerisinden banka personeli alımı yapacak. Denizbnak geçmiş yıllarda en çok personel alan bankalardan birisi olmuş olup adaylar tarafından oldukça ilgi gören bir bankadır. Bu kapsamda 2021 ılı iş ilanlarına göre Banka Tecrübeli veya tecrübesiz, Gişe Yetkilisi, Bilişim Personeli, Kredi Uzmanı, Mobil Satış temsilcisi ve Portföy yöneticini kadrolarında alım yapacak.

Burgan Bank:

Burgan Bank 2021 yılı personel alımı için oldukça fazla ilan yayımladı. Bu kapsamda banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 30 farklı iş ilanı yayımlayarak bünyesine, Muhasebe Yetkilisi, Portföy Yöneticisi, Bilişim Personeli, Müşteri Temsilcisi, İş analisti, Kontrolör, Finansal Raporlama Yetkilisi yardımcısı, Gişe Yetkilisi gibi kadrolarda En az ön lisans ve lisans mezunu Tecrübeli tecrübesiz personel alımı yapacak.

Alternatif Bank:

Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5 farklı kadroda alım yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Alternatif Bank En az Üniversite mezunu adaylar içerisinden Tecrübeli veya Tecrübesiz olmak üzere, Bilgi Teknolojileri Yönetmen yardımcısı, Kurumsal Uyum Yönetmeni, Görüntülü Görüşme Müşteri Temsilcisi, Krediler Koordinasyon Yönetmeni ve Genel başvuru ile çok sayıda personel alımı yapacak.

İş Bankası:

İş Bankası Türkiye'de öde gelen bankalar arasındadır. Bu yönde verdiği hizmetler ile müşterilerini memnun eden banka 2021 yılı kapsamında aralıklarla Personel alımı faaliyetlerine devam ediyor. Bu yönde 2021 yılı kapsamında Bilişim alanında, Çevre Mühendisi, Siber Güvenlik Uzmanı, Veri Uzmanı, Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi, DevOps Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi ve asterClass Dijital Gelişim Programı kadrolarında personel alımı yapacak.

Fibabanka:

Fibabanka personel alımı için ihtiyaç doğrultusunda, görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle Bankamızı temsil edebilecek, katma değeri yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata davet edilir. İşe alım süreci olumlu olan adaylar, Fibabanka Ailesi’ne katılabilir.

Şekerbank:

Şekerbank işe alım için 8 farklı iş ilanı yayımladı. Uzun süredir personel alımı faaliyeti göstermeyen banka yayımladığı personel alımı ilanları ile bünyesine, Bilişim Personeli, Yönetmen, Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı, Müşteri temsilcisi kadrolarında personel alımı yapacak.

Yapı Kredi Bankası:

Yapı Kredi 2021 yılı personel alımında rekora gidiyor. 56 Farklı iş ilanı yayımlayarak Yüzlerce personel alımı yapacağını bildirdi. Ayrıca alımlar Türkiye geneli farklı şubelere ve müdürlüklere yapılacak olup alımlar yapılacak kadrolar; Uzman, Mühendis, Bilişim Personeli, Danışman, Stajyer, İş Analisti, Avukat, İnsan Kaynakları Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi, Teknisyen gibi kadrolarda en az ön lisans mezunu Banka personeli alımı yapacak.

TEB - Türk Ekonomi Bankası:

TEB yapı krediden sonra en çok personel alımı yapan bankalar arasında yer alıyor. 2021 yılı Personel alımı kapsamında yayımladığı ilanlar için 57 farklı iş ilanı ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere, Yatırım Merkezi yöneticisi, İş analisti, Uzman, Bilişim Personeli, Makam Şoförü, Müşteri İlişkileri Personeli, Çağrı Merkezi Müşteri temsilcisi, Aktif Satış temsilcisi, Engelli Muhasebe yetkilisi gibi kadrolarda personel alımı yapacak. Ayrıca alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunlarından yapılacaktır.

İNG Bank:

İNG Bank son dönemlerde adını duyduğumuz bankalar arasında olmaya devam ediyor. Müşterilerine sonsuz hizmet sunan banka yeni ve mevcut şubelerindeki eksikliği karşılamak üzere 18 farklı iş ilanı yayımladı. Alımlar Tecrübeli veya Tecrübesiz adaylardan yapılacak.

Odea Bank:

Banka kariyer adresi üzerinde yayımladığı ilan ile sadece 1 ilan ile Finans Müdür Yardımcısı alımı yapılacak. Alımlar İstanbul birimine yapılacak olup, 4 yıllık üniversite mezunu olan ve Bankaların Finansal Kontrol, Yasal ve Finansal Raporlama bölümlerinde görev almış ve 7 yıl deneyimi olan adaylar alınacak.

Birleşik Fon Bankası:

Banka bünyesine İnternetten Cv işe başvuru alıyor. Elektronik ortamda başvuru alan banka 200 ile 500 arasında çalışanı ile hizmet vermektedir.

BAŞVURU EKRANLARI:

Bankaların personel alımı ilanlarına başvuru yapabilmek için aşağıda İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaştığımız bağlantıları kullanarak direk başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Başvuru için ilgili bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırdıktan sonra yeni sekmede açarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacak olup CV doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvuru Sayfası: www.katilbize.com/w/kt/ilan/site.aspx

Vakıfbank İş Başvuru Sayfası: www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvuru Sayfası: www.albaraka.com.tr/tr/hakkimizda/insan-kiymetleri/acik-pozisyonlar

Garanti BBVA İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/garanti-bbva-5100-29983

QNB Finanasbank İş Başvuru Sayfası: www.yenibiris.com/firma/qnb-finansbank/is-ilanlari/7227

DenizBank iş Başvuru sayfası: www.kariyer.net/is-ilanlari/?kw=denizbankis=1

Burgan Bank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/burgan-bank-turkiye-17959-8735

Alternatif Bank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/alternatif-bank-1244-2667

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166

TEB - Türk Ekonomi Bankası İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/teb-turk-ekonomi-bankasi-1126-1370

Akbank İş Başvuru Sayfası: kariyer.akbank.com/JobSearchMaster

Anadolubank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/anadolubank-3037-22380

Fibabanka İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/fibabanka-as-profil-4288-40309

Şekerbank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

İş Bankası İŞ Başvuru Sayfası: www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer

Birleşik Fon Bankası İş Başvuru Sayfası: www.birlesikfonbankasi.com.tr/Fonbank/Prog/CV/CvGirisi/CVEdit.asp

Turkıshbank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/turkishbank-a-s-9275-34153

HSBC İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/hsbc-3937-28820

İNG Bank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/firma-profil/ing-turkiye-19589-10526

Odea Bank İş Başvuru Sayfası: www.kariyer.net/is-ilani/odea-bank-a-s-finans-mudur-yardimcisi-2766378

YENİ BANKA PERSONEL ALIMI İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 16:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berkay Eyinç
Berkay Eyinç - 6 ay Önce

Banklara nasil is başvurusu yapabilirim